To był tydzień z Microsoft #12

To był tydzień z Microsoft #12

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:59
20.04.2018
1 komentarz
687 wyświetleń

Wiosna w pełni, lecz niestety nadal nie na naszych komputerach. Niepotwierdzone informacje wskazują zresztą, że wiosna może wcale na nich nie zawitać, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że Microsoft nazwał nową aktualizację zupełnie inaczej. W najnowszym odcinku To był tydzień z Microsoft! wspominamy o tej nieoczekiwanej zmianie oraz o tym, co mogło być jej powodem.

To był tydzień z Microsoft!

Mówimy również o drobnych zmianach, jakie przyniosła kolejna kompilacja Redstone 4, a także kiedy możemy się wreszcie spodziewać jej wersji RTM. Ponadto, oglądając najnowszy odcinek, dowiecie się o wprowadzeniu Timeline na iOS (!), gdzie tym razem pojawił się Fluent Desing, a także o tym, jaką przyszłość czeka aplikację OneNote. Microsoft przedstawił również swoją pierwszą, autorską dystrybucję systemu Linux, lecz nie w formie, której moglibyśmy się spodziewać — wszystko, aby zabezpieczyć nadchodzące w przyszłości urządzenia z rodziny IoT.

Jeśli podobał się Wam ten odcinek, nie zapomnijcie zostawić łapki w górę oraz subskrypcji! Zapraszamy również do komentowania, zarówno na naszym kanale, jak i na CentrumXP! Przypominamy, że możecie nas znaleźć też w mediach społecznościowych - na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9-FPDNHBNTg

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Jarek 11:53 23.04.2018

    May :)

Skomentuj

Autor