Menu kategorii
 • Teams zyskał wsparcie dla natywnych powiadomień Windows 10. Jak zmienić ich styl?

  Teams zyskał wsparcie dla natywnych powiadomień Windows 10. Jak zmienić ich styl?

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:58
  16.12.2020
  2006 wyświetleń

  Microsoft Teams na PC pozwala teraz wybrać jeden z dwóch stylów powiadomień. Do tej pory były wyświetlane tylko powiadomienia z aplikacji, utrzymane w jej stylu i dające się personalizować w ustawieniach Teams. Teraz zamiast nich możemy wybrać natywne powiadomienia Windows 10.

  Wsparcie dla natywnych powiadomień systemowych jest już dostępne w ramach programu Teams Insider, w Public Preview Channel. Jest to ostatni kanał testowy przed wydaniem publicznym, zatem możemy się spodziewać, że nowość stanie się ogólnodostępna już niebawem. Zmiana sprowadza się do wyboru stylu powiadomień desktopowych: albo fioletowych powiadomień Teams, albo powiadomień w stylu Windows 10. Ten drugi styl zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak integracja z Centrum akcji i systemowymi ustawieniami powiadomień.

  Jeśli chcesz, aby powiadomienia podążały za "nie przeszkadzać" i innymi ustawieniami na urządzeniu, wybierz natywne powiadomienia Windows 10. Po przełączeniu twoje powiadomienia Teams będą dostarczane poprzez centrum powiadomień Windows i przenosić się do Centrum akcji, jeżeli je przegapisz.
  — Microsoft

  Styl powiadomień w Teams można zmienić, wchodząc do jego Ustawień > Powiadomienia > Wygląd i dźwięk > Styl powiadomień. W rozwijanym menu dostępne są dwie opcje: wbudowane powiadomienia Teams (Teams built-in) i Windows.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://support.microsoft.com/en-us/office/change-your-notifications-style-in-teams-0da93820-93d0-4da3-86b6-fc28d19908e3

  Polecamy również w kategorii Teams