Menu kategorii
 • Te funkcje trafią do Windows 11 22H2 w październiku

  Te funkcje trafią do Windows 11 22H2 w październiku

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  15:20
  21.09.2022
  659 wyświetleń

  Windows 11 2022 Update został wydany wczoraj, wprowadzając do systemu nowości w ponad 100 obszarach. Nie wszystkie zmiany, nad którymi trwały prace w ostatnich miesiącach, zdołały jednak trafić do tego wrześniowego wydania (build 22621.521). Będą one dopiero częścią październikowej aktualizacji. Co powinno się w niej znaleźć?

  Zmiany, o których mowa, mają zostać włączone do Windows 11 dopiero w październiku (aktualizacja zbiorcza w drugiej połowie miesiąca). Osoby, które pominą tę aktualizację opcjonalną, otrzymają zmiany w listopadowej aktualizacji zabezpieczeń (Patch Tuesday). Ma to być pierwsza "Moment Update". Co będzie zawierać?

  • Ulepszenia Eksploratora plików: główną zmianą są karty w Eksploratorze plików, ale również ulepszenia w panelu nawigacji po lewej stronie, w tym reorganizacja folderów, aby były łatwiej dostępne.
  • Nowa aplikacja Zdjęcia: zaktualizowana przeglądarka zdjęć z nowym doświadczeniem zarządzania, nowym designem galerii, uproszczonym przeglądaniem i wyszukiwaniem oraz łatwym tworzeniem kopii zapasowej zdjęć w OneDrive.
  • Sugerowane działania: nowy interfejs (na razie tylko dla użytkowników z USA) z propozycjami akcji, np. podczas kopiowania numeru telefonu lub daty.
  • Przepełnienie paska zadań: zaktualizowany interfejs paska zadań, który lepiej obsługuje ikony, które nie mieszczą się w normalnym układzie. Przydatne dla urządzeń z niską rozdzielczością poziomą ekranu.
  • Udostępnianie na więcej urządzeń: aktualizacja możliwości udostępniania na inne urządzenia, w tym komputery desktopowe z użyciem funkcji udostępniania w pobliżu.
  • Ulepszenia Microsoft Store: obejmują one m.in. zrzuty ekranu w wynikach wyszukiwania, możliwość przywracania aplikacji jednym kliknięciem i aplikacje Androida pojawiające się w wyszukiwarce.

  Dowiedz się więcej o aktualizacji z naszych artykułów:


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.windowscentral.com/software-apps/windows-11/microsoft-unveils-first-feature-drop-coming-to-windows-11-version-22h2-next-month

  Polecamy również w kategorii Windows 11