Surface Pro 7 z procesorem Intel Core 10 generacji

Surface Pro 7 z procesorem Intel Core 10 generacji

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:18
12.09.2019
451 wyświetlenie

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Surface Go 2 być może będzie wyposażony w o wiele wydajniejszy od poprzednika procesor Intel Core m3. Wskazują na to wyniki testu wydajności Geekbench, które pojawiły się niedawno w Sieci. Dziś odkryto następne, bardzo ciekawe wyniki kolejnego urządzenia, którym być może jest Surface Pro 7. Ukrywa się pod nazwą OEMJL OEMJL Product Name EV1.5A, która jest podobna do tej z Surface Go 2.

Geekbench Surface Pro 7

Abstrahując od samych wyników, które prezentują się przyzwoicie, najciekawsze jest to, że procesor w tym urządzeniu to Intel Core i5 1035G1, czyli najnowsza, dziesiąta generacja Intel Core Ice Lake. Oczywiście oficjalnych specyfikacji jeszcze nie poznaliśmy i nie wiemy dokładnie, co Microsoft pokaże nam podczas październikowej konferencji Surface. Przewidujemy, że poza Surface Pro 7 zobaczymy również Surface Laptop 3 oraz być może wspomniany wcześniej Surface Go 2.

Po cichu mamy też nadzieję na pierwszą, oficjalną prezentację Projektu Centaurus, czyli składanego urządzenia Surface z podwójnym ekranem. Urządzenie to zostało już ponoć zaprezentowane pracownikom Microsoftu i zrobiło bardzo dobre wrażenie. O wszystkim przekonamy się już 2 października!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/new-surface-pro-may-come-with-an-intel-ice-lake-processor-according-to-geekbench-results

Polecamy również w kategorii Surface Pro