Rejestracja na darmowy event Microsoft Ignite już otwarta

Rejestracja na darmowy event Microsoft Ignite już otwarta

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:50
03.02.2021
1766 wyświetleń

W związku z przeniesieniem wszystkich eventów w tryb online z powodu trwającej epidemii konferencja Ignite 2020 została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich miała już miejsce we wrześniu 2020 roku, drugą natomiast zapowiedziano na marzec 2021. Jako że do wydarzenia pozostał już tylko miesiąc, rejestracja na nie została otwarta.

Microsoft Ignite to zwykle jedna z największych konferencji Microsoftu, która trwa przez kilka dni z rzędu i przyciąga wiele tysięcy gości. W zeszłym roku po raz pierwszy odbył się w zupełnie nowym (dla tak dużych wydarzeń) modelu online. Dotąd w formie transmisji online i bez udziału gości (czasem z wyjątkiem prasy) odbywały się co najwyżej małe wydarzenia. Tak czy inaczej format się sprawdził i będzie obowiązywał na wszystkich eventach Microsoftu jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy.

Druga część Ignite to największe ze zbliżających się wydarzeń Microsoftu. Z uwagi na jego podział na lata 2020-2021 raczej unika się podawania roku w nazwie wydarzenia, niemniej jednak pierwsza część odbyła się planowo jesienią, dlatego możemy oczekiwać, że Ignite 2021 będzie już nowym, odrębnym wydarzeniem, które również wystartuje za kilka miesięcy. Tak czy inaczej Microsoft zaprasza do oglądania transmisji już w dniach 2-4 marca 2021 roku. My także będziemy je śledzić i dzielić się z Wami najlepszymi zapowiedziami na łamach CentrumXP!

W międzyczasie gigant zaplanował jeszcze jeden cyfrowy event — tym razem poświęcony konkretnemu zagadnieniu, jakim jest przekształcanie doświadczenia pracowników poprzez łączenie komunikacji, wiedzy, nauki, zasobów i wglądów z codzienną pracą. Nosi on nazwę Reimagine the Employee Experience i odbędzie się już jutro, 4 lutego. Na to wydarzenie również Was zapraszamy!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-ignite-is-coming-back-on-march-2-4-register-now-for-the-free-digital-event

Polecamy również w kategorii Microsoft