Rejestracja na Ignite 2022 już otwarta

Rejestracja na Ignite 2022 już otwarta

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:58
09.09.2022
428 wyświetleń

Już od 2,5 roku wszystkie eventy Microsoftu — w tym konferencje partnerskie i deweloperskie — odbywają się w trybie wirtualnym. Powrót do stacjonarnej formuły ma nastąpić dopiero jesienią tego roku. Restrykcje związane z pandemią COVID-19 są już minimalne, dlatego uczestnicy będą mogli spotkać się w październiku na Ignite 2022.

Microsoft Ingite 2022 zapowiedziano na 12-14 października — tradycyjnie w Seattle. Uczestnicy będą mogli spotkać się na miejscu z prelegentami bądź też oglądać transmisje online. Mottem konferencji jest "The best of what's next", co sugeruje, że jak zwykle czekają nas wglądy w przyszłość. Microsoft mówi o możliwościach eksploracji ostatnich innowacji, czerpania wiedzy od ekspertów i partnerów, podnoszenia umiejętności oraz nawiązywania połączeń z ludźmi z całego świata. Niektórymi z prelegentów będą:

  • Satya Nadella: Chairman i Chief Executive Officer
  • Scott Guthriee: Executive Vice President w Microsoft Cloud + AI Group
  • Alysa Taylor: Corporate Vice President w Industry, Apps, and Data Marketing
  • Vasu Jakkal: Corporate Vice President w Security, Compliance, and Identity

Obie formy uczestnictwa — zdalna i osobista — wymagają rejestracji, jednak tylko ta pierwsza z nich jest darmowa. Za możliwość wzięcia udziału osobiście przyjdzie uczestnikom zapłacić ok. 1895 USD, a dokładna cena wejściówki zależy od wybranych opcji. Mimo względnie wysokiej ceny bywa, że miejsca na tego typu eventy Microsoftu są wykupywane w kilka minut. Teraz może być podobnie, zwłaszcza że ilość miejsc jest ograniczona bardziej niż dotychczas. Więcej szczegółów można sprawdzić na stronie FAQ wydarzenia. Na temat Microsoft Ignite 2022 pisaliśmy też wcześniej:


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsoft/microsoft-ignite-2022-registration-now-open

Polecamy również w kategorii Microsoft