PowerPoint oferuje teraz darmowe filmy stockowe

PowerPoint oferuje teraz darmowe filmy stockowe

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:36
24.11.2020
1439 wyświetleń

Jeśli jesteście subskrybentami Office 365/Microsoft 365, już teraz możecie korzystać ze sporej biblioteki ze stockowymi grafikami, dostępnej bez wychodzenia z PowerPointa. Wystarczy parę kliknięć, aby wstawić obraz do prezentacji. Teraz biblioteka rozszerza się także na filmy.

Premium Creative Content to rosnąca biblioteka obrazów, naklejek, ikon i innej zawartości royalty-free, która jest dostępna wewnątrz aplikacji Microsoft 365 i pozwala szybko znaleźć i wstawić treści do prezentacji, dokumentu, arkusza lub e-maila. W zeszłym miesiącu trafiła do niej kategoria ilustracji, a teraz Microsoft ogłosił, że biblioteka zawiera również wideo.

PowerPoint

Aby dodać do prezentacji film z nowego źródła, klikamy Wstawianie > Wideo > Wideo stockowe. Funkcjonalność jest obecnie udostępniana dla PowerPoint (Win32) na Windows w wersji 2012 (Build 13512.20000) lub wyższej. Implementacja w wersji na Mac i przeglądarki zostanie dodana później.

Microsoft przypomina, że aby zyskać dostęp do biblioteki, musimy mieć subskrypcję Microsoft 365. Funkcjonalność nie jest dostępna w wieczystych wersjach Office, takich jak Office 2019 lub Office 2016.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://insider.office.com/en-us/blog/videos-premium-content-library

Polecamy również w kategorii Microsoft 365