Menu kategorii
 • Outlook.com ułatwi nam planowanie i przygotowanie do spotkania

  Outlook.com ułatwi nam planowanie i przygotowanie do spotkania

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  12:02
  29.03.2019
  1953 wyświetlenia

  Microsoft ogłosił właśnie kilka ciekawych nowości, jakie trafiły lub trafią w najbliższym czasie do webowej wersji Outlook.com. Zmiany te mają pomóc z odpowiedniej organizacji pracy i, co najważniejsze, ułatwić przygotowanie do spotkania. Wszystko to dzięki nowym inteligentnym funkcjom, które wskażą nam najważniejsze informacje wtedy, kiedy ich najbardziej potrzebujemy.

  Meeting Insights

  Meeting Insights to najważniejsza z nowych funkcji, która gromadzi wszystkie informacje dostępne przed spotkaniem, a także zbiera wszystkie informacje dotyczące poprzednich spotkań po ich zakończeniu. Wyświetli pliki udostępnione za pośrednictwem poczty e-mail, w SharePoint lub OneDrive, a także e-maile dotyczące spotkania, notatek i treści udostępnianych podczas spotkania. To sprawi, że zawsze będziemy na bieżąco i dobrze poinformowani.

  Outlook.com Szybie odpowiedzi

  Inna bardzo ciekawą nowością jest rozszerzenie opcji szybkich odpowiedzi o możliwość zaplanowania spotkania z poziomu tej funkcji. Do tej pory Outlook potrafił rozpoznać pytanie, na które można odpowiedzieć w szybki sposób, i proponował trzy opcje udzielenia takiej odpowiedzi za pomocą szybkiego kliknięcia. Teraz rozpozna też propozycję spotkania i będziemy mogli za pomocą jednego przycisku je zaplanować.

  Outlook.com Sugerowane czas

  Inteligentne sugestie czasu to kolejna nowa funkcja, która pozwala zaplanować spotkanie, korzystając z pomocy inteligentnego asystenta planowania. Pomoże on zaplanować spotkanie w takim dniu, który jest dogodny dla każdego z uczestników. Zaproponuje on najlepszy możliwy termin już na etapie tworzenia spotkania. W podobny sposób Outlook będzie mógł również zaproponować najlepsze miejsce spotkania, podając wszystkie najważniejsze informacje na jego temat (adres, godziny otwarcia etc.).

  Outlook.com Sugerowane miejsca

  Na razie funkcje te będą dostępne jedynie w przeglądarkowej wersji Outlooka i będą udostępniane stopniowo. Być może w przyszłości pojawią się również w desktopowym kliencie Outlooka. Więcej na temat tych nowości możecie przeczytać na stronie Microsoftu.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-introduces-new-smart-features-for-outlook-on-the-web

  Polecamy również w kategorii Outlook