Menu kategorii
 • Office Insider kompilacja 12325.20172 już dostępna. Co nowego dodano?

  Office Insider kompilacja 12325.20172 już dostępna. Co nowego dodano?

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  14:01
  15.01.2020
  831 wyświetlenie

  W ramach programu Office Insider do testerów trafiła właśnie kolejna kompilacja o numerze 12325.20172, która wprowadza szereg zmian do Outlooka, oraz poprawia kilka istotnych błędów w pozostałych aplikacjach pakietu. Udostępniona została została w ramach kanału Monthly (Targeted), który jest takim odpowiednikiem Slow Ring w Windows Insider. Kompilacje, które tu trafiają są bardziej stabilne. Po zakończeniu testów wspomniane niżej funkcje trafią do wszystkich użytkowników Office 365. Pełna lista zmian wygląda następująco:

  Office Insider

  Outlook

  Dodano opcję łatwiejszego przeszukiwania kilku kont mailowych podpiętych do Outlooka. Wszystkie skrzynki wspierają teraz funkcję Top Results (Najważniejsze/Najlepsze wyniki wyszukiwania), która jest obecnie testowana w ramach Office Insider. Dodano również opcję standaryzacja nazewnictwa grup, co pozwoli uchronić się przed bałaganem i ułatwić późniejsze wyszukiwanie grup. Dzięki nowym zasadom nazewnictwa grup administratorzy mogą definiować konwencje nazewnictwa podczas tworzenia grup. Mogą wymagać określonego prefiksu i/lub sufiksu dodanego do nazwy. Mogą również blokować określonych słowa.

  Office Insider

  Word, Excel, PowerPoint

  Do pozostałych aplikacji pakietu Office również trafiło kilka nowości. W Wordzie i Excelu można teraz zapisywać obiekty jako obraz wprost z poziomu menu kontekstowego. Natomiast w PowerPoint pojawiła się opcja zapisywania prezentacji w formacie GIF.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/office-build-12325-20172-for-office-insiders-on-windows/

  Polecamy również w kategorii Office