Nie chcesz kupować HoloLens? Możesz go wypożyczyć... o ile mieszkasz w USA

Nie chcesz kupować HoloLens? Możesz go wypożyczyć... o ile mieszkasz w USA

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
00:10
05.02.2018
0 komentarzy
1265 wyświetleń

HoloLens należy do najciekawszych, ale i najdroższych urządzeń, jakie Microsoft ma w swojej ofercie. Na jednorazowy wydatek rzędu kilku tysięcy dolarów (lub kilkunastu/ponad dwudziestu tysięcy złotych) nie każdy może sobie pozwolić, stąd też pomysł na HoloLens w wersji wypożyczanej. Opcja działa już w USA i cieszy się partnerstwem Microsoft. To na razie pierwsza oficjalna wypożyczalnia HoloLens. Czy trend zaszczepi się także za granicą?

HoloLens - wypożyczenie

Wydatek rzędu 14 349 zł (HoloLens Development Edition) lub 23 849 zł (HoloLens Commercial Suite) odczuje chyba każda kieszeń, dlatego tylko kwestią czasu było, nim pojawią się wypożyczalnie innowacyjnych gogli rzeczywistości rozszerzonej. Dla kogo jest to dobra oferta? Przede wszystkim dla tych, którzy chcieliby na spokojnie zapoznać się z produktem, nim zdecydują się na ewentualny zakup, ale też dla tych, którzy potrzebują HoloLens tylko na potrzeby jakiegoś projektu lub wydarzenia i nie chcą płacić kroci za gadżet, który będzie przez większość czasu kurzył się na półce.

Wynająć zestaw HoloLens w najdroższym pakiecie Commercial Suite (5000 dolarów) mogą już osoby z USA. Wystarczy skontaktować się z ABComRents, ekskluzywnym partnerem wypożyczającym Microsoft HoloLens. "W partnerstwie z Microsoft ABCOMRENTS przedstawia dla rynku północnoamerykańskiego ekskluzywną szanse na wprowadzenie Microsoft HoloLens do branży wynajmu! Microsoft HoloLens wnosi hologramy do twojego prawdziwego świata w nieograniczonej liczbie aplikacji!" - pisze ABComRents. Na jego stronie znaleźć można wiele podstawowych informacji o goglach Microsoftu i formularz kontaktowy, który stanowi pierwszy krok dla wypożyczającego.

Niestety, nie wiadomo dokładnie, ile za HoloLens liczy sobie wypożyczalnia i na jak krótko/długo można sobie urządzenie pożyczyć. Opcja niestety działa tylko w USA, ale przynajmniej tamtejsi użytkownicy mogą bez sporych inwestycji samemu doświadczyć HoloLens i sprawdzić jego działanie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/can-now-hire-5000-hololens/

Polecamy również w kategorii HoloLens

Komentarze

Skomentuj

Autor