Menu kategorii
 • Można już zgłaszać błędy w Windows 365 przez Feedback Portal

  Można już zgłaszać błędy w Windows 365 przez Feedback Portal

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  14:07
  15.04.2022
  1509 wyświetleń

  Microsoft wprowadza Windows 365 do głównego portalu zgłaszania feedbacku przez użytkowników. Mowa o tym samym portalu, który w ubiegłym roku zastąpił serwis UserVoice. Stworzenie odpowiedniej kategorii dla chmurowego Windowsa zajęło firmie blisko pół roku.

  Feedback Portal, bo tak oficjalnie się nazywa, bazuje na usłudze Dynamics 365 i chociaż upłynęło już pół roku od jego premiery, wciąż dostępny jest w wersji Preview. Portal, który zastąpił znany serwis UserVoice, według Microsoftu ma być głównym centrum zgłaszania opinii i propozycji nowych rozwiązań dla użytkowników wszystkich usług firmy, a nawet pojedynczych aplikacji.

  Windows 365 w Feedback Portal

  Zaraz po sierpniowej premierze Windows 365 użytkownicy mogli zgłaszać swój feedback na portalu Windows Tech Community. Microsoft potwierdza, że wszystkie zgłoszone błędy i propozycje usprawnień zostaną przeniesione na Feedback Portal do końca kwietnia.

  Windows 365 to system Windows 10 lub Windows 11 pracujący w koncepcji Cloud PC. Oznacza to, że nie wymaga on instalacji na dysku urządzenia. Wystarczy komputer z dostępem do sieci i konto użytkownika. Usługa Windows 365 opiera się na streamingu obrazu z chmury na komputer PC, tablet lub smartfon. Windows 365 jest rozwiązaniem skierowanym głównie dla firm, a jego zalety dostrzegą głównie te przedsiębiorstwa, które korzystają ze starszych urządzeń. Chmurowy system opiera swoją wydajność na konfiguracji wirutalnej, dzięki czemu do sprawnego działania wymagane jest jedynie stabilne łącze internetowe.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/windows-365-users-get-a-new-portal-to-send-feedback-to-microsoft/

  Polecamy również w kategorii Windows 365