Microsoft nawiązuje współpracę z Box, aby ulepszyć Azure

Microsoft nawiązuje współpracę z Box, aby ulepszyć Azure

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
15:37
28.06.2017
1861 wyświetlenie

Każda firma próbuje w miarę możliwości powiększyć swoje zyski. Część z nich próbuje obniżyć koszty produkcji swojego towaru, inne zaś firmy starają się podnieść jakość swych produktów, celem zwiększenia na nie popytu. Właśnie do tej drugiej grupy zalicza się Microsoft, który nieustannie pracuje nad podniesieniem jakości świadczonych przez siebie usług, zwłaszcza tych powiązanych z Azure i rozwiązaniami chmurowymi. Sposobów na to jest wiele, a jednym z nich okazuje się być mariaż oferowanych rozwiązań z tymi stworzonymi przez firmy trzecie. Dobrze ilustrującym to przykładem może być niedawno ogłoszona współpraca pomiędzy Microsoft a Box.

Kalifornijska firma z pudełkiem w nazwie zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dotyczących zarządzania chmurą oraz udostępniania plików, zaś za swój główny rynek obrała sektor biznesowy. Jej współpraca z gigantem z Redmond polegać ma na bardzo prostym założeniu: Microsoft dostarczy maszyny obsługujące przestrzeń magazynową (Azure), zaś produkty Box (jak chociażby platforma Cloud Content Managment) umożliwią zarządzanie jej zawartością. Ponadto produkty Kalifornijczyków będą również korzystać z Azure Cognitive Services.

Współpraca Box z Microsoft

Wprowadzenie integracji w życie planowane jest jeszcze w tym roku, jednak dokładna data ani koszty nie są jeszcze znane. Dostępność w konkretnych regionach oraz pozostałe szczegółowe informacje mają zostać przedstawione odpowiednio wcześniej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/box-and-microsoft-announce-new-partnership-centered-around-azure?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-m

Polecamy również w kategorii Microsoft Azure