Microsoft Cloud for Retail - chmura dla detalistów już ogólnodostępna

Microsoft Cloud for Retail - chmura dla detalistów już ogólnodostępna

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:33
12.01.2022
1802 wyświetlenia

Po prawie roku testów w wersji zapoznawczej Microsoft Cloud for Retail staje się ogólnodostępny. Oferta dedykowana jest sprzedawcom detalicznym i zawiera specjalnie dla nich przygotowane możliwości w chmurze obliczeniowej. Dzięki cyfrowej transformacji detaliści będą mogli robić rzeczy, które wcześniej nie były możliwe.

Microsoft Cloud for Retail to chmura dla konkretnej branży, która pomoże sprzedawcom detalicznym odpowiedzieć na wyzwania ery cyfrowego optymizmu. Klienci prosili nas o specjalnie przystosowane rozwiązania retailowe, zaprojektowane, aby pomóc biznesom w robieniu rzeczy, które nie były możliwe wcześniej, na poziomie szybkości i specyficzności, które wykraczają poza ich wcześniejsze oczekiwania. Nasza długa historia zasięgu i skali w branży detalicznej została przeniesiona do chmury. Pomagamy przyspieszyć rozwój firmy, udostępniając pełny zestaw funkcji specyficznych dla handlu detalicznego w ramach portfolio Microsoft Cloud.
— Shelley Bransten, CVP w WW Retail & Consumer Goods Industry, Microsoft

Oferta unifikuje różne źródła danych w ramach ścieżki zakupowej end-to-end, pozwalając sprzedawcom maksymalizować wartość ich danych i uzyskać holistyczny obraz konsumenta. Po połączeniu dane i AI pomagają sprzedawcom lepiej zrozumieć zakupy konsumentów i podnieść ich jakość. Poprzez usprawnienia doświadczeń w całym łańcuchu wartości handlu detalicznego sprzedawcy mogą zbudować zrównoważony łańcuch dostaw w czasie rzeczywistym i wzmocnić swoich pracowników pierwszej linii.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Microsoft Cloud for Retail.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://cloudblogs.microsoft.com/industry-blog/retail/2022/01/12/microsoft-cloud-for-retail-is-now-generally-available/

Polecamy również w kategorii Microsoft Azure