Menu kategorii
 • Meet Windows 11. Microsoft wypuszcza filmy dla początkujących

  Meet Windows 11. Microsoft wypuszcza filmy dla początkujących

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  19:11
  21.07.2022
  773 wyświetlenia

  Chociaż nowoczesne technologie otaczają nas od wielu lat, musimy mieć świadomość, że wciąż są wśród nas osoby, które mają problem ze zrozumieniem zasad działania komputerów czy smartfonów. Więcej takich użytkowników pojawiło się w czasie pandemii, kiedy młodsi kupowali laptopy starszym, aby móc się z nimi łatwiej komunikować.

  Microsoft postanowił więc wydać kilka filmów edukacyjnych zatytułowanych Meet Windows 11, omawiających podstawowe funkcje Windows 11, najważniejsze ustawienia, aplikacje i narzędzia. Każdy film posiada przekierowanie do odpowiedniej strony pomocy technicznej Microsoftu, na wypadek, gdyby użytkownik wolał wersję tekstową.

  Pierwszy film z serii przedstawia użytkownikom systemową wyszukiwarkę, organizację otwartych aplikacji, najważniejsze skróty klawiszowe oraz opcje dla niedowidzących lub niedosłyszących.

  Drugi materiał z serii Meet Windows 11 poświęcony jest opcjom personalizacji systemu i przeglądarki Edge. Część poświęcona jest również widgetom i możliwościom w konfiguracji tego widoku.

  Trzeci film to przegląd najistotniejszych aplikacji. Użytkownik poznaje programy dostępne w systemie out-of-the-box, takie jak Zdjęcia czy Twój telefon. Microsoft pokazuje też jak korzystać z Microsoft Store.

  Z radością przypominamy, że mnóstwo poradników dotyczących obsługi Windows 10, Windows 11 oraz Microsoft 365 znajdziecie również w sekcji Artykułów na CentrumXP.pl.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-published-official-windows-11-videos-to-help-users-learn-basic-stuff/

  Polecamy również w kategorii Windows 11