MWC 2015: Microsoft zaprezentuje Lumię 640 i 640 XL

MWC 2015: Microsoft zaprezentuje Lumię 640 i 640 XL

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:55
01.03.2015
2617 wyświetleń

Do rozpoczęcia tegorocznej edycji Mobile World Congress pozostało jeszcze kilkanaście godzin. Tymczasem Microsoft już dziś postanowił uchylić rąbka tajemnicy i napisać o Lumii 640 i 640 XL, które mają zostać zaprezentowane. Post zniknął z Microsoft News Center równie szybko, jak się pojawił...

Internet ma jednak ciekawą właściwość - nic w nim nie ginie. Z wspomnianego postu pozostały więc jedynie zrzuty ekranu, które dowodzą, że Microsoft pokaże światu dwie nowe Lumie - 640 i 640 XL. Smartfony nie zostały nigdy wcześniej potwierdzone przez Microsoft, niemniej jednak ich aktywność w sieci została odnotowana przez AdDuplex jako urządzenia o tajemniczych nazwach kodowych Microsoft RM-1109 i RM-1113. Istnieje też hipoteza, że model 640 XL (występujący w AdDuplex jako Microsoft / Nokia RM-1031) to w rzeczywistości kolejne dziecko serii Nokia X, opartej na systemie Android. Istnieje też szansa, że Microsoft zaprezentuje długo wyczekiwanego następcę fabletu Lumia 1320.

MWC

Mobile World Congress rozpocznie się w poniedziałek, 2 marca. Otwarcie bram o godzinie 7:30. Pełną agendę znajdziecie na stronie wydarzenia. Wystąpienie Microsoftu będzie można śledzić na żywo w formie webcastu, dostępnego na stronie Microsoft News Center. Wbudowany tam odtwarzacz rozpocznie swoją pracę o godzinie 8:30. Microsoft podczas swojego wystąpienia poruszy m. in. kwestię "uniwersalnych aplikacji" Windows 10 - ich tworzenia oraz przenoszenia klasycznych programów do nowego środowiska. Powstała także oficjalna apka tegoroczego MWC - My MWC – Official GSMA MWC App. Dzięki niej użytkownicy Windows Phone mogą prześledzić program targów oraz zapoznać się z dodatkowymi informacjami. Bądźcie także z nami! O wszystkich najważniejszych nowościach będziemy informować Was na łamach CentrumXP.pl!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-lumia-640-and-640-xl-appear-ahead-of-reveal

Polecamy również w kategorii Lumia