Just Cause 4 w Xbox Game Pass!

Just Cause 4 w Xbox Game Pass!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
09:58
06.03.2019
672 wyświetlenia

Na początku roku do Xbox Game Pass trafiła gra Just Cause 3. Wtedy też informowaliśmy, że to świetny sposób na nadrobienie poprzedniej części przy okazji premiery części czwartej. Teraz również ta najnowsza część, która pojawiła się na rynku w grudniu zeszłego roku, trafiła właśnie do Xbox Game Pass! Jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę tak krótki okres, jaki minął od premiery.

Choć wprost tego nie powiedziano, to wielu użytkowników, między innymi na portalu reddit, raportuje pojawienie się gry w bibliotece usługi. Co więcej, zespół Xbox w sobie znanym stylu poinformował na Twitterze, jakie gry trafią w marcu do Xbox Game Pass. Tak więc tytuły są zamazane, a my musimy zgadywać! Na liście są tylko dwie pozycje, a pierwsza zaczyna się od litery J... wygląda na to, że pojawienie się właśnie Just Cause 4 ma naprawdę sens. Takie zabawy aktywizujące użytkowników Xbox są naprawdę fajną sprawą. Aż chce się czekać na kolejną zagadkę!

Dla przypomnienia - Just Cause 4 to kolejna odsłona znanej i lubianej gry z otwartym światem, gdzie kluczem jest wszechobecna demolka. Czwarta część dodaje do rozgrywki element ekstremalnych warunków pogodowych - można się więc spodziewać tornad!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/just-cause-4-joins-xbox-game-pass

Polecamy również w kategorii Xbox