Dwie nowe gry trafiły do Xbox Game Pass. Znamy tytuły!

Dwie nowe gry trafiły do Xbox Game Pass. Znamy tytuły!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:42
10.01.2019
900 wyświetleń

Do Xbox Game Pass trafiły właśnie dwa kolejne tytuły. Pierwszy to Just Cause 3 - seria, której czwarta część miała niedawno premierę. Warto odświeżyć poprzedniczkę, bo jest równie efektowna i ciekawa, co najnowsza odsłona. Olbrzymi obszar gry, swoboda, akcja i znakomite efekty specjalne. Gra jest wyjątkowo modna już od pierwszej części. Jeśli posiadacie subskrypcję Xbox Game Pass, sprawdźcie tę nowość. A jeśli nie macie, to być może Just Cause 3 przekona Was do wypróbowania - tym bardziej, że pierwszy miesiąc jest za darmo.

Ale to nie wszystko! Drugi tytuł, jaki trafił do usługi w styczniu, zainteresuje fanów Marvela oraz klasyki konsolowych bijatyk, czyli Capcom. Ultimate Marvel vs Capcom 3 pozwoli na starcie się komiksowych i konsolowych tytanów, a my w tym starciu będziemy mogli brać czynny udział. Jest to zremasterowana wersja gry z Xbox 360 z usprawnioną grafiką. Pozwala na rozgrywkę w trybie jednoosobowym oraz wieloosobowym. Możemy się wcielić w takie postacie, jak Ryu czy Deadpool.

Wszystkie gry, jakie są dostępne w usłudze Xbox Game Pass lub wkrótce dołącza do jej biblioteki, możecie znaleźć na naszej zawsze aktualnej Liście gier w Xbox Game Pass.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/just-cause-3-ultimate-marvel-vs-capcom-3-come-to-xbox-game-pass-today

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox