Importowanie tożsamości

Importowanie tożsamości

 Łukasz Foks
Łukasz Foks
00:00
27.01.2008
5 komentarzy
7082 wyświetlenia

W programie Poczta systemu Windows zrezygnowano z tzw. tożsamości. W dziedzinie tożsamości możemy jedynie skorzystać z kreatora, aby je zaimportować. Uruchamiamy narzędzie, następnie z menu Pilk wybieramy Tożsamości…. Po chwili uruchamia się kreator. Klikamy Dalej. Musimy wybrać spośród:

 • Importuj tożsamości - program zaimportuje wiadomości oraz informacje o koncie z wybranej tożsamości,
 • Importuj tożsamości z innego konta systemu Windows - aplikacja zaimportuje wiadomości oraz informacje o koncie z tożsamości zapisanej na innym koncie systemu Windows. Program wyświetli monit logowania,
 • Usuń tożsamości - wybrane tożsamości zostaną usunięte wraz z zawartością.

W programie Poczta systemu Windows nie zastosowano tożsamości, gdyż stwierdzono, że konta użytkownika zapewniają większą prywatność.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows Mail

Komentarze

 • Kajol 22:53 18.02.2008

  Ale kaua! Jak cos bylo bardzo funkcjonalne to usunieto...

 • jaskrawy 11:31 14.07.2008

  No dobrze, ale jesli ktos, mimo braku tozsamosci, chce jednak zabezpieczyc dostep do folderow z poczta haslem, bo np. udostepnia komputer komus na kilka godzin. Nie bedzie przeciez tworzyl osobnego konta, a takie haslo byloby idealnym rozwiazaniem.

 • kanfis 14:21 28.09.2008

  I dlatego muszę korzystać dalej ze starego OE! Gdyby ta funkcja istniała zainstalowałbym nową pocztę. Co za bezsens! Zlikwidować coś co było przydatne!

 • kromasz 23:06 19.01.2009

  Tak zgadza się było to bardzo przydatne razem z żoną korzystamy z jednego kompa i nie chcę tworzyć nowego konta w systemie żona odbierała swoje wiadomości ja swoje w jednym programie. I zrobiliśmy tożsamości w OE w Windows XP, po to żeby się wiadomości nie mieszały. A tak jakiś debil w Stanach Zjednoczonych wymyślił Vistę wypchnął taki szaja na rynek i jescze beszczelnie kłamie że to dobry sustem. Vista do jedno wielkie guwno od ponad pół roku meczę się z tym pojebanym systemem na laptopie. Pozostaje mi tylko wspólczuc reszcie użytkowników tego systemu.

 • przecinek007 21:01 13.03.2012

  ja właśnie zainstalowałem ten "nowy program" i też chciałem ustawić hasło... ale dziwi mnie fakt, ze po instalacji windows live, program automatycznie skopiował całę e-maile i ustawił nowe konto, bez podawania hasła do mojej tożsamości z OE.... oznacza to tylko tyle, ze to haslo bylo do dupy... bo wystarczy, że ktoś zainstaluje Windows Live na Twoim kompie a w sekundzie pobierze, odczyta i odpisze nawet na Twoje e-maile...

Skomentuj

Autor