Menu kategorii
 • GPS, czyli podróż prosto do celu

  GPS, czyli podróż prosto do celu

   Dawid Długosz
  Dawid Długosz
  00:00
  30.10.2007
  4109 wyświetleń

  Małe rozmiary, poręczny i przenośny. Te cechy sprawiają, iż palmtopa możemy bez problemu wykorzystać do nawigacji satelitarnej - mając takie urządzenie ciągle przy sobie. Co najistotniejsze - rozwiązanie tego typu nie musi być stosowane tylko podczas jazdy samochodem, ale także w czasie pieszej wędrówki, czy żeglowaniu.

  Przyjrzyjmy się bliżej oprogramowaniu, które wykorzystać możemy w tym celu. Aplikacji tego typu przeznaczonych dla urządzeń z Windows Mobile jest wiele na rynku. My przedstawiamy popularne rozwiązanie jakim jest AutoMapa. Gotowy zestaw tego typu składa się z urządzenia PocketPC, odbiornika GPS oraz oczywiście odpowiedniego oprogramowania.

  Oprogramowanie AutoMapa cechuje się prostą obsługą, zarówno proces instalacji jak i praca z programem nie sprawi nikomu trudności. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs użytkownika oraz szczegółowe menu, które czyni z niej idealnego partnera do GPS.

  Mapy są szczegółowe, a położenie jest wyznaczane z dokładnością do kilku metrów. Możemy oczywiście planować trasy z uwzględnieniem określonych wymagań takich, jak najkrótsza droga, czy też najszybsza. Do dyspozycji mamy także komunikaty głosowe oraz funkcję automatycznej korekty trasy.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Windows Mobile