Menu kategorii
 • Co nowego w Outlook? Sprawdzamy harmonogram na lipiec i kolejne miesiące

  Co nowego w Outlook? Sprawdzamy harmonogram na lipiec i kolejne miesiące

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:33
  08.07.2020
  1847 wyświetleń

  Harmonogram zmian w Microsoft 365 praktycznie nigdy nie pustoszeje i zawsze można znaleźć w nim ciekawe nowości planowane na najbliższy czas bądź z dużym wyprzedzeniem. Dziś zobaczymy, co na lipiec przygotowuje Microsoft dla aplikacji Outlook. Zwrócimy uwagę na dwie praktyczne funkcje, a także sprawdzimy dalsze plany na ten rok.

  W tym miesiącu do Outlook w przeglądarce trafi nowe doświadczenie zadań, które zastąpi klasyczną implementację. Nowe zadania będą oparte na Microsoft To Do, który przez to osiągnie jeszcze głębszą integrację z Outlookiem. Warto tu przypomnieć, że obecnie możemy przeglądać zadania z To Do w desktopowym kliencie Outlook i na Outlook.com, jeśli jesteśmy zalogowani na tym samym koncie Microsoft w obu aplikacjach.

  Outlook - sugestie odpowiedzi

  Druga nowość to obiecane wsparcie dla sugerowanych odpowiedzi w kolejnych językach dla przeglądarkowego Outlook. Wsparcie to zostanie rozszerzone dla konwersacji w językach angielskim i hiszpańskim dla klientów w Europie oraz konwersacji we francuskim dla klientów z USA i Europy. Na czym polegają sugestie odpowiedzi? Gdy otrzymamy wiadomość, na którą można szybko odpowiedzieć, Outlook podpowiada trzy odpowiedzi, których możemy użyć. Wystarczy kliknąć którąś z nich i kliknąć "Wyślij".

  Bardziej długoterminowe plany dla Outlook to rozszerzenie nowego doświadczenia zadań dla klientów rządowych w trzecim kwartale tego roku oraz podgląd wszystkich plików i kontrola administratora nad opcją wyszukiwania GIF-ów podczas pisania wiadomości w przeglądarkowym Outlook — zaplanowane na czwarty kwartał.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/roadmap?filters=Online%2CChanged%20Last%20Week%2COutlook%2CIn%20development&searchterms=outlook%2Con%2Cthe%2Cweb

  Polecamy również w kategorii Outlook