Aplikacja Muzyka również zaktualizowana

Aplikacja Muzyka również zaktualizowana

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
14:12
26.03.2013
3165 wyświetleń

Po aktualizacji podstawowych programów Modern UI zmian doczekała się również aplikacja Muzyka, która do tej zbierała krytyczne oceny. Całość, po zmianach w działaniu programu i nowych funkcjach, prezentuje się znacznie lepiej.

Od chwili premiery Windows 8 i Windows RT użytkownicy tych systemów nie byli w pełni zadowoleni z funkcjonalności standardowych programów interfejsu Modern UI. Dzisiaj rozpoczął się proces aktualizacji aplikacji Poczta, Kalendarz i Kontakty, które otrzymały dużą ilość nowych funkcji. Jednak użytkownicy najbardziej skarżyli się na działanie programu Muzyka, jego niestabilność, brak intuicyjności i brak funkcji znanych z innych odtwarzaczy muzyki.

Aktualizacja wnosi do programu kilka ważnych rzeczy. Najważniejszą zmianą jest oddzielenie regulatora głośności programu od regulatora systemowego. Microsoft zdecydował się też na przeprojektowanie interfejsu, przez co przeglądanie bibliotek jest znacznie łatwiejsze. Aplikacja umożliwia teraz dodawanie do biblioteki muzyki ze wszystkich dostępnych urządzeń oraz zapisywanie muzyki w chmurze, a potem uzyskanie do niej dostępu przez konto Xbox Live.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/xbox-music-app-updated-brings-various-improvements

Polecamy również w kategorii Windows 8