ASUS ROG Phone dostępny w przedsprzedaży w Microsoft Store

ASUS ROG Phone dostępny w przedsprzedaży w Microsoft Store

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:50
18.10.2018
883 wyświetlenia

Tak jak kiedyś trwała debata nad tym, czy może istnieć coś takiego, jak laptop gamingowy z prawdziwego zdarzenia (może), tak teraz pada pytanie o gamingowy telefon. Odpowiedź na nie widzicie tutaj. Wprawdzie już niedługo każdy telefon będzie nadawał się nawet do gier AAA, ale będzie to wymagało szybkiego połączenia z Internetem i uruchamiania gier w chmurze Microsoftu. Tymczasem do przedsprzedaży trafił smartfon z Androidem, który potrafi wiele i to z wykorzystaniem lokalnych zasobów.

ASUS ROG Phone został okrzyknięty najmocniejszym telefonem na rynku. Wizualnie sprawia wrażenie potężnego, ale co kryje się w jego wnętrzu? Otóż same cudowności: procesor Qualcomm Snapdragon 845 wraz z innowacyjnym systemem chłodzenia GameCool, 128/512 GB wbudowanej pamięci oraz aparat 12MP + 8MP. Duży, sześciocalowy ekran AMOLED z odświeżaniem 90 Hz, technologią HDR i szeroką przestrzenią barw 108.6% DCI-P3 na pewno zadowoli wymagających graczy. Co więcej, umiejscowiony specjalnie z boku urządzenia port USB-C umożliwia ładowanie, które nie ogranicza ruchów gracza. W telefonie zastosowano też sensory dotykowe AirTrigger, które zapewnić mają doświadczenia zbliżone do tych w konsolowych gamepadach. Rzućcie okiem na galerię:

ASUS ROG Phone jest już dostępny w ofercie amerykańskiego Microsoft Store. Cena wynosi 899,99 USD (ok. 3379 zł) dla modelu ze 128 GB pamięci i 1099,99 USD (ok. 4 130 zł) dla wersji 512 GB. Oficjalna data premiery to 2 listopada 2018 roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/p/asus-rog-phone/8T6FLPLV0R0G/CBZV

Polecamy również w kategorii Artykuły o Windows 10