Menu kategorii
 • Photosynth stworzy dokładniejsze i bardziej realistyczne panoramy

  Photosynth stworzy dokładniejsze i bardziej realistyczne panoramy

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  18:08
  22.11.2014
  2219 wyświetleń

  Photosynth na Winows Phone został zaktualizowany do wersji 1.8. Aplikacja pozwala na tworzenie efektownych panoram, łącząc w całość serię pojedynczych zdjęć. W ten sposób możemy nawet zyskać efekt widoczności rzędu 360°. Najnowsza aktualizacja znacznie podniesie jakość takich 'synthów'.

  Photosynth 1.8 wspiera teraz zdjęcia o wyższych rozdzielczościach, dzięki czemu tworzone za jego pomocą panoramy odznaczać będzie większa szczegółowość. To dobra wiadomość dla użytkowników Lumii 930, 1020 czy 1520 z aparatami PureView. Nowa wersja wnosi także odświeżony silnik, odpowiedzialny za stapianie ze sobą części składowych miksu. W rezultacie proces generowania 'syntha' stanie się szybszy, a w efekcie końcowym zobaczymy mniej wizualnych artefaktów.

  Photosynth zadebiutował na Windows Phone na początku zeszłego roku, jednak do tej pory jego cykl wydawniczy znajduje się niejako w fazie Technical Preview. Nie jest to bynajmniej specjalną przeszkodą do skorzystania z możliwości, jakie oferuje apka - a są one całkiem przyzwoite. Jak widzimy na powyższym synth'cie, możliwości Photosynth nie sprowadzają się jedynie do sferycznych panoram - możemy tworzyć też interaktywne animacje 3D o praktycznie dowolnej trajektorii.

  Photosynth na Windows Phone 7.5/8/8.1 pobierzemy bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: http://www.winbeta.org/news/photosynth-windows-phone-updated-higher-resolution-support-and-improved-stitching-engine

  Polecamy również w kategorii Sklep Windows Phone