Notatki w kieszeni - instalujemy OneNote na Androidzie

Notatki w kieszeni - instalujemy OneNote na Androidzie

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 9/12/2018, 10:00 AM

Liczba odsłon: 3337

OneNote to znakomite narzędzie do sporządzania notatek, które jest dostępne na wiele różnych platform. To sprawia, że mamy dostęp do swoich notatek praktycznie wszędzie. Wystarczy mieć w kieszeni telefon. Sprawdźmy jak łatwa jest instalacja i wstępna konfiguracja aplikacji OneNote na systemie Android.

OneNote Android Instalacja

  1. Zasadniczo jedyne co musimy zrobić, to wyszukać aplikację OneNote w Sklepie Google Play i kliknąć Instaluj. To takie proste.
  2. OneNote Android Instalacja

  3. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji, będziemy musieli chwilkę poczekać aż aplikacja się skonfiguruje.
  4. OneNote Android Instalacja

  5. Następnie musimy podać dane naszego konta Microsoft, lub jeśli go nie posiadamy to nasz główny adres e-mail, którego używamy na co dzień, w celu utworzenia takiego konta.
  6. OneNote Android Instalacja

  7. Gdy zalogujemy się już do aplikacji OneNote, możemy od razu rozpocząć tworzenie i przeglądanie naszych notatek. Jeśli już korzystaliśmy z OneNote, na przykład w Windows 10, to po chwili wszystkie nasze notatki pojawią się na naszym telefonie.

Praca z OneNote na Androidzie to czysta przyjemność, ponieważ aplikacja daje naprawdę dużo możliwości. Możemy tworzyć zwykłe tekstowe notatki, nagrania audio, zdjęcia oraz odręczne notatki.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia