Jak udostępnić listę zadań w aplikacji To Do?

Jak udostępnić listę zadań w aplikacji To Do?

Autor: Arkadiusz Partyka

Opublikowano: 4/3/2024, 1:36 PM

Liczba odsłon: 677

Udostępnienie listy zadań innym osobom w aplikacji To Do może przynieść wiele korzyści. Jeśli masz do wykonania wiele zadań, pozwoli Ci to na równomierne rozłożenie obowiązków i oszczędzi czas, który musiałbyś poświęcić na wykonywanie wszystkich zadań samodzielnie, a co za tym idzie możesz skupić się na priorytetowych zadaniach. Taka metoda pracy pozwala monitorować postępy w realizacji zadań i na bieżąco wprowadzać ewentualne zmiany lub poprawki w wspólnych zadaniach. Warto zaznaczyć, że korzyści wynikające z udostępnienia listy zadań innym osobom w aplikacji To Do mogą być różne w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

W nowym module zadań w aplikacji Outlook (czyli wbudowanej aplikacji To-Do) nie ma możliwości udostępniania domyślnych list zadań. Jeżeli chcesz współpracować z kimś zespołowo, to na początku musisz utworzyć nową listę zadań, tak jak opisaliśmy to w tym poradniku, a następnie ją udostępnić.

Jak udostępnić listę zadań?

  1. Będąc w utworzonej liście, kliknij przycisk Udostępnij znajdujący się w prawej górnej części ekranu.
  2. Kliknij przycisk Utwórz link zaproszenia.
  3. Teraz zdecyduj, czy chcesz wysłać link mailem, czy skopiować go i przesłać dowolnym innym kanałem komunikacyjnym.
  4. Jak udostępnić listę zadań?

Po otrzymaniu linku wybrana osoba będzie musiała się zalogować na swoje konto Microsoft i uzyska dostęp do Twojej listy zadań, gdzie będzie mogła tworzyć, usuwać, a także edytować istniejące zadania.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia