29 lutego, godzina 8:45, audytorium Microsoft Polska w Warszawie — konferencja ITechDay 2016 organizowana przez Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows, na której zostaną omówione zagadnienia związanie z tematyką kopii zapasowych, odzyskiwaniu po awarii oraz ochronie danych. Jako patron medialny, już w poniedziałek zawitamy na wydarzeniu, z którego wraz z Mateuszem Micińskim przeprowadzimy szczegółową relację na żywo, starając się przekazać Wam to, co najciekawsze.
Konferencja ITechDay została podzielona na 7 sesji, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów: Mariusz Kędziora, Technical Account Manager – firma Microsoft; Andrzej Kokociński, Specjalista Active Directory; Marcin Ostrowski, Microsoft Certified Trainer; Mariusz Rybusiński, Architekt firmy Veeam; Robert Sepeta, Menadżer rozwoju rynkowego – firma Kingston; Klaudiusz Zagański, Specjalista z sektora storage i IDM – firma Dell Polska.
Tematyka związana z bezpieczeństwem danych będzie różnorodna. Nie zabraknie przedstawienia nowych rozwiązań w sposobie tworzenia kopii zapasowych. Ponadto zaprezentowane zostanie rozwiązanie backupu za pomocą Veeam oraz poruszone zostaną zagadnienia archiwizacji danych dzięki narzędziom System Center. Wszystkie wykłady będą prowadzone w obszarze technologii Microsoft oraz poparte praktycznymi przykładami na żywo.
8:00 – 8:30 | Rejestracja uczestników i poranna kawa |
8:45 – 9:00 | Powitanie i rozpoczęcie konferencji |
9:00 – 9:30 | Zarządzanie danymi - wyzwania i kierunki rozwoju (Klaudiusz Zagański) |
9:30 – 9:45 | Bezpieczeństwo przenoszenia danych (Robert Sepeta) |
9:45 – 10:00 | Przerwa na kawę |
10:00 – 11:00 | Kopia zapasowa dla każdego (Marcin Ostrowski) |
11:00 – 11:30 | Przerwa na kawę |
11:30 – 12:30 | Odrzuć tradycyjny backup. Przejdź na dostępność z Veeam (Mariusz Rybusiński) |
12:30 – 13:15 | Obiad |
13:15 – 13:45 | Backup laptopów/desktopów? Z Veeam to żaden problem (Mariusz Rybusiński) |
13:45 – 14:30 | Użytkownicy backup robią... lub będą robili! (Mariusz Kędziora) |
14:30 – 14:45 | Przerwa na kawę |
14:45 – 15:30 | Wykorzystanie narzędzi System Center w służbie archiwizacji danych (Andrzej Kokociński) |
15:30 – 16:00 | Losowanie nagród i zakończenie konferencji |
Niestety rejestracja na wydarzenie w Warszawie została już zakończona. Więcej informacji na temat konferencji ITechDay 2016 znajdziecie na stronie www.itechday.pl.