Microsoft Teams Premium dostępny w wersji zapoznawczej

Microsoft Teams Premium dostępny w wersji zapoznawczej

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 12/19/2022, 6:30 PM

Liczba odsłon: 1675

Microsoft Teams Premium został zapowiedziany na ostatniej konferencji Ignite. Teraz plan stał się dostępny w wersji Preview jako ograniczona wersja czasowa dla klientów komercyjnych poprzez Centrum administracyjne Microsoft 365. Funkcjonalność tej oferty zaczęła być wdrażana w tym miesiącu i będzie nadal w styczniu. Co warto na ten temat wiedzieć?

Microsoft Teams Premium to nowa, dodatkowa wersja programu Teams, która zapewnia jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane funkcje znane z komunikatora Teams. Wersja ta wprowadza ulepszone spotkania, seminaria i webinary - tak, aby były jeszcze lepiej spersonalizowane, inteligentne i bezpieczne.

Teams Premium pozwala uczynić każde spotkanie — od 1:1, po duże spotkania czy webinary — bardziej spersonalizowanym, inteligentnym i bezpiecznym. W szczególności plan ten pozwala:

  • Rozszerzyć markę organizacji i kulturę firmową na spotkania dzięki brandingowi, firmowym tłom i sceneriom trybu wspólnego.
  • Użyć AI, aby uczynić spotkania, w których uczestniczysz (lub nie), bardziej produktywnymi i pełnymi znaczenia poprzez tłumaczenia na żywo z napisami i inteligentne funkcje podsumowań, które oferują inteligentniejsze nagrania z automatycznie generowanymi rozdziałami, czynnościami sugerowanymi przez sztuczną inteligencję oraz wglądami, co pozwala szybko nadrobić zaległości w spotkaniach, na których wzmiankowano twoje imię i nazwisko.
  • Zastosować zaawansowaną ochronę spotkań, wliczając w to znak wodny, szyfrowanie end-to-end i etykiety wrażliwości dla spotkań z zabronionym kopiowaniem/wklejaniem zawartości czatu spotkania.
  • Oferować wyższej jakości doświadczenie webinarów poprzez zaawansowane funkcje usprawniające przebieg wydarzeń, takie jak lista oczekujących na rejestrację i ręczne zatwierdzanie, wirtualny green room dla prezenterów (oddzielony od uczestników) przed rozpoczęciem wydarzenia i zarządzanie doświadczeniami uczestników w taki sposób, aby widzieli tylko udostępnione treści i uczestników przeniesionych na ekran.
  • Zarządzać holistycznie wirtualnymi spotkaniami dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak przypomnienia tekstowe, wirtualne spotkania z niestandardowymi markami i scentralizowany pulpit nawigacyjny wirtualnych spotkań. Dzięki nim uzyskasz szybki wgląd w harmonogramy, kolejki i analizy, aby śledzić kluczowe informacje dotyczące użytkowania, takie jak nieobecności i informacje o czasie oczekiwania na spotkanie.

Sprawdź więcej szczegółów w naszym artykule: