Microsoft Ignite 2021 znów w trybie online. Znamy już datę

Microsoft Ignite 2021 znów w trybie online. Znamy już datę

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/24/2021, 7:09 PM

Liczba odsłon: 2880

Microsoft podał dziś dokładną datę konferencji Ignite 2021, która ponownie odbędzie się w trybie zdalnym jako cyfrowy event. Zapowiedziane na jesień wydarzenie należy oddzielić od tego, które miało jeszcze miejsce w marcu — była to po prostu druga część Ignite 2020. A co już wiadomo o następnym wydarzeniu?

W związku z trwającą nadal pandemią wszystkie eventy Microsoftu odbywają się w trybie online i nie inaczej będzie w przypadku Ignite 2021. Ignite to jedna z największych cyklicznych konferencji Microsoftu, która trwa przez kilka dni i przyciąga wiele tysięcy gości. Tym razem zapowiedziano ją na dni 2-4 listopada 2021 roku, a zatem potrwa 3 dni. Na razie nie zostało nigdzie wspomniane, by i tym razem była w planach jakaś druga część wydarzenia, która miałaby się odbyć w przyszłym roku.

Na szczegóły, takie jak lista prelegentów i agenda, jeszcze przyjdzie czas. Tymczasem pozostają nam same ogólniki: że będziemy mogli eksplorować najnowsze demonstracje produktów oraz uczestniczyć w sesjach Q&A z ekspertami z Microsoft i pogłębionych sesjach technicznych. Z poprzednich edycji wiemy jednak, że Ignite jest obok Microsoft Build największą (pod względem wagi zapowiedzi) konferencją giganta i występują na niej kluczowe postacie, takie jak Satya Nadella, Alex Kipman, Jared Spataro, Scott Guthrie i wiele innych.

Do listopada zostanie na pewno przekazanych dużo więcej szczegółów, wliczając w to rozpiskę i opisy sesji. Już teraz jednak możecie być pewni, że o wszystkich istotnych prezentacjach i zapowiedziach z Ignite przeczytacie jak zawsze na CentrumXP!