Konferencja IT Academic Day na UE w Poznaniu coraz bliżej!

Konferencja IT Academic Day na UE w Poznaniu coraz bliżej!

Autor: Mateusz Miciński

Opublikowano: 3/14/2012, 6:06 PM

Liczba odsłon: 2838

Studenckie Koło Naukowe Grupa .NET UEP oraz firma Microsoft zapraszają do wzięcia udziału w konferencji IT Academic Day. Konferencja odbędzie się 15 marca 2012 r. w Auli Gmachu Głównego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Celem konferencji jest przekazanie najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu najnowszych technologii. Skierowana jest do studentów poznańskich uczelni, a także specjalistów z branży IT. Głównym patronat objęła nad wydarzeniem firma Microsoft. Podobne konferencje odbywają się co roku w całej Polsce na największych uczelniach w kraju i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i frekwencją. Dla zarejestrowanych uczestników upominki i nagrody, m.in. 10 pakietów szkoleń e-learningowych o wartości 750 zł każdy, ufundowanych przez CentrumXP.pl – partnera konferencji.

Na konferencję składa się cykl czterech wykładów. Lista wykładów oraz bezpłatna rejestracja na konferencję dostępne są na stronie: http://www.codeguru.pl/kalendarium/podgladwydarzenia/ it-academic-day,6294/wyklady
Facebook SKN Grupa .NET UEP: http://www.facebook.com/Grupa.NET.UEP

Warsztaty: Bezpieczna praca w chmurze z Microsoft 365 Business Premium
Warsztaty: Bezpieczna praca w chmurze z Microsoft 365 Business Premium

Wydarzenia