GPT-4 Turbo dostępny w Copilot dla Microsoft 365

GPT-4 Turbo dostępny w Copilot dla Microsoft 365

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 4/2/2024, 8:20 PM

Liczba odsłon: 385

W pierwszej połowie marca informowaliśmy, że GPT4-Turbo stał się dostępny w darmowym Microsoft Copilot. Dziś z kolei Microsoft ogłosił, że priorytetowy dostęp do tej najnowszej wersji modelu GPT otrzymali użytkownicy Copilota dla Microsoft 365. Ponadto zostały zniesione/zmniejszone dotychczasowe limity liczby i długości konwersacji oraz rozmiaru przesyłanych plików.

Od dziś wszyscy klienci komercyjni z licencją Copilot dla Microsoft 365 mają priorytetowy dostęp do GPT-4 Turbo. W ramach tej zmiany zostały usunięte ograniczenia całkowitej liczby czatów dziennie oraz kolejek na konwersację (liczby pytań lub poleceń i odpowiedzi na jedną rozmowę). Dodatkowo można teraz przesyłać Copilotowi większe pliki. Oznacza to, że użytkownicy będą otrzymywać szybsze, bardziej wszechstronne odpowiedzi Copilota zarówno w kontekście danych z internetu, jak i danych z pracy.

GPT-4 Turbo dostępny w Copilot dla Microsoft 365

W kontekście webowym ("Internet") Copilot wykorzystuje moc najnowszych modeli bazowych, umocowanych w najnowszych informacjach z sieci. Kontekst ten obejmuje komercyjna ochrona danych. Kontekst służbowy ("Praca") pozwala Ci zadawać pytania i pisać/wypowiadać polecenia odnośnie do Twojej zawartości służbowej w Microsoft 365, tj. kalendarza, e-maila, czatów, dokumentów, spotkań, plików i nie tylko. Kontekst ten także podlega ochronie klasy korporacyjnej, co oznacza, że Twoje dane pozostają w granicach usługi Microsoft 365.

Microsoft przekazał dziś też, że od przyszłego miesiąca możliwa liczba generowanych obrazów dziennie zwiększy się z 15 do 100. Chodzi o Kreator obrazów z Microsoft Designer (dawniej Kreator obrazów Bing), napędzany przez silnik DALL-E 3. Dzięki temu subskrybenci nie będą już musieli czekać do następnego dnia, aby wygenerować kolejne grafiki w oparciu o opis tekstowy.

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/blog/2024/04/02/bringing-the-latest-capabilities-to-copilot-for-microsoft-365-customers/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia