Copilot dostępny w Microsoft Planner w Teams

Copilot dostępny w Microsoft Planner w Teams

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/2/2024, 1:00 PM

Liczba odsłon: 330

Teraz, gdy nowy Microsoft Planner jest już w pełni wdrożony w Microsoft Teams, Microsoft poinformował, że Copilot w Planner (Preview) zaczął być udostępniany użytkownikom Project Plan 3 i Project Plan 5. Cyfrowy asystent wykorzystuje generatywną sztuczną inteligencję, aby ułatwiać planowanie, zarządzanie i wykonywanie pracy, a także zbieranie informacji przy realizowaniu celów.

Copilot w nowym Microsoft Planner pomaga planować, zarządzać i śledzić projekty:

  • Planowanie: zespoły mogą generować i dodawać zadania, cele i listy w oparciu o prompty użytkowników, a nawet tworzyć pełne plany zawierające te elementy. Możesz poprosić Copilota, aby zaplanował Twój następny projekt.
  • Zarządzanie: Copilot pomoże Ci zidentyfikować, nad czym warto teraz pracować, a także podzielić duże projekty na mniejsze kroki. Wymaga przy tym wskazówek od użytkowników oraz ich akceptacji.
  • Śledzenie: Copilot pomoże Ci szybko wydobyć potrzebne informacje. W oparciu o Twój plan, asystent AI dostarcza odfpowiedzi na pytania o postępach, priorytetach, obciążeniach i nie tylko.

Dowiedz się więcej z naszych artykułów:

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/planner-blog/copilot-in-planner-preview-begins-roll-out-to-the-new-microsoft/ba-p/4119094