Box integruje się z Microsoft 365 Copilot

Box integruje się z Microsoft 365 Copilot

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 7/28/2023, 8:00 PM

Liczba odsłon: 494

Box zaprezentował nową wtyczkę, która współpracuje z Microsoft 365 Copilot, asystentem AI towarzyszącym użytkownikowi w aplikacjach Office. Integracja oferuje klientom Box wiele funkcji i korzyści, w tym ulepszone zarządzanie plikami, komunikację i możliwości współpracy — wszystko za pośrednictwem Box Content Cloud.

Użytkownicy mogą przeglądać udostępnione dokumenty Box w Teams, przeglądać kontrybucje współpracowników, śledzić kamienie milowe projektu i być na bieżąco z dyskusjami zespołów. Koniec z traceniem czasu na wyszukiwanie informacji w wielu miejscach. Jak to działa?

Wtyczka Box umożliwia Copilotowi dostęp i połączenie z Box Content Cloud. Dzięki temu użytkownicy mogą:

  • Syntezować i podsumowywać udostępnione dokumenty Box w Teams.
  • Wydobywać najważniejsze kamienie milowe z udostępnionej zawartości w istniejących projektach.
  • Uniknąć niepotrzebnej nawigacji po czatach i kanałach, aby śledzić rozmowy i szybciej zdobywać wiedzę.

Box Inc. wykorzystał też dotychczasową integrację z Microsoft 365 i stworzył ulepszone funkcje udostępniania, edytowania i współpracy w ramach Microsoft Teams i produktów Office, w tym aplikacji Word, Excel i PowerPoint. Użytkownicy mogą udostępniać i edytować Box Notes bezpośrednio w czatach i kanałach zespołów. Ta zmiana minimalizuje fragmentację i jednocześnie synchronizuje dostęp użytkowników do plików w Box i Teams dzięki natychmiastowemu przyznawaniu uprawnień.

Box integruje się z Microsoft 365 Copilot

Aktualizacja wprowadza również domyślny wybór Box jako rozwiązania do zarządzania zawartością w chmurze w Teams dla różnych użytkowników lub grup. W ramach wersji 2302 od Microsoft, dostępnej od lipca tego roku, użytkownicy mogą współtworzyć w aplikacjach desktopowych Word, PowerPoint i Excel, a wszystkie zmiany są automatycznie zapisywane z powrotem w chmurze Box.

Box planuje wypuścić swoją wtyczkę dla Microsoft 365 Copilot, gdy Microsoft udostępni swoją usługę kwalifikującym się klientom. Obecni klienci korzystający z usług Box i Microsoft 365 mogą już uzyskać dostęp do funkcji współtworzenia Box for Office na PC i cieszyć się zwiększoną produktywnością i możliwościami współpracy oferowanymi przez Teams.

Źródło: https://blog.box.com/box-bring-ai-your-enterprise-content-microsoft-365-copilot

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia