Beta Expression Web Designer już dostępna

Beta Expression Web Designer już dostępna

Autor: Marcin Górny

Opublikowano: 3/28/2006, 12:00 AM

Liczba odsłon: 5186

Użytkownicy, którzy posiadają konta sieci Passport mogą zapisać się do bet programu Expression Web Designer. W tym celu należy udać się na stronę Microsoft Connect, a następnie z sekcji Avaliable Programs wybrać link o nazwie Expression Web Designer i kliknąć na przycisk Apply.
Niestety ilość miejsc jest ograniczona tylko do 5000 pierwszych zapisów.

Program ten jest częścią projektu Microsoft Expression, który zawiera w sobie takie produkty jak wspomniany już Expression Web Designer, Graphic Designer czy Interactive Designer. Program Microsoft Expression Web Designer to zestaw zaawansowanych narzędzi, dzięki którym każdy może tworzyć zaawansowane i zgodne z obowiązującymi standardami strony internetowe.

Więcej informacji (niestety tylko w języku angielskim) jest dostępnych na specjalnej stronie projektu Expression Web Designer. Znajdują się tam interaktywne prezentacje, które z pewnością zaciekawią wielu użytkowników oraz pozwolą im na lepsze zapoznanie się z programem.

Zapisując się do tej bety użytkownicy dostaną wersję CTP (Community Technoligy Preview). Wiadomo też, że publiczna wersja beta programu zostanie udostępniona w czerwcu.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia