Aktualizacja Spotify dla Windows Phone

Aktualizacja Spotify dla Windows Phone

Autor: Piotr Maciejko

Opublikowano: 2/25/2014, 11:50 PM

Liczba odsłon: 2344

Wersja aplikacji Spotify dla systemu Windows Phone 8, pod względem możliwości i dopracowania, pozostawia wiele do życzenia. Ten stan rzeczy już niebawem ma się zmienić, a wszystko za sprawą nadchodzącej aktualizacji.

W Windows Store wciąż nie widać dawno zapowiadanej aplikacji Spotify z interfejsem Modern UI. Z kolei ostatnia aktualizacja Spotify dla Windows Phone 8 pojawiła się w lipcu ubiegłego roku. Te dwa czynniki mogą sugerować, że deweloperzy odpowiedzialni za jej rozwój nie są zainteresowani mobilną platformą Microsoftu. Na szczęście na stronie Spotify pojawiło się ogłoszenie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Już niebawem użytkownicy Windows Phone 8 dostaną aktualizację, która wprowadzi do aplikacji wiele nowych funkcji. Pozostaje jeden problem – konkretna data nie jest znana.

W oświadczeniu jest mowa o tym, że ma ona zostać wydana późną wiosną. Aktualizacja ma dostarczyć długo wyczekiwaną obsługę radia i wiele innych funkcji, które pozwolą m.in. na przeglądanie nowinek ze świata muzyki, personalizację listy słuchanych stacji oraz odkrywanie nowych artystów. Pod względem interfejsu, aplikacja w większości będzie czerpać ze swojej Androidowej wersji, aczkolwiek część elementów zostanie zaprojektowanych w zgodzie z wyglądem Windows Phone 8. Ostateczny efekt ma być podobny do tego, który został osiągnięty w aplikacji Facebooka.

Niestety, aktualizacja dla Spotify na Windows Phone 8 nie wprowadzi funkcji strumieniowania muzyki - Spotify Free. Zostanie ona dodana w późniejszym terminie.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia