Znamy już listę nowości w October 2019 Xbox Update (19H2)

Znamy już listę nowości w October 2019 Xbox Update (19H2)

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:37
05.09.2019
1381 wyświetlenie

Niedawno narzekaliśmy, że jesienna aktualizacja Xbox One tego roku jest chyba najuboższa w historii. Póki co zdania nie zmieniamy, ale wracamy do tematu. Microsoft opublikował dziś więcej szczegółów dotyczących zawartości. Od przyszłego tygodnia Insiderzy w kręgach Alpha Skip-Ahead i Alpha zaczną otrzymywać poniższe nowości. Ci w kręgach Beta, Delta i Omega Preview poczekają parę tygodni dłużej.

Co nowego w aktualizacji Xbox One 1910?

  • Powiadomienia z listy życzeń: Microsoft jest zadowolony z recepcji listy życzeń w Microsoft Store. Październikowa aktualizacja bierze tę funkcjonalność na warsztat i dodaje powiadomienia, które informują użytkownika, gdy produkt na liście otrzymał zniżkę. Wszyscy wiemy, jakie to szczęście, gdy gra trafia na promocję, a alerty pozwolą nam dowiedzieć się o tym szybciej.
  • Dalsza integracja z Mixerem: pełne doświadczenie oglądania Mixera zostało wbudowano bezpośrednio w dashboard z naciskiem na szybkość i prostotę. Widzowie nie muszą już przechodzić do osobnej aplikacji, by oglądać ulubionych streamerów.
  • Ulepszenia funkcji Ostatni gracze: usługa jest teraz bardziej stabilna i pozwala łączyć się z innymi graczami błyskawicznie, by wysłać wiadomość, zaprosić do wspólnej gry lub dodać do listy znajomych.
  • Bardziej elastyczne nagrywanie: ustawienie zezwalające na nagrywanie gry oferuje teraz więcej opcji. Możemy wybrać "nagrywanie przeze mnie", "nagrywanie przeze mnie lub gry" lub "nienagrywanie".
  • Kafelek rekomendacji Game Pass: aktualizacja 1910 doda nowy kafelek z polecanymi grami w Xbox Game Pass, dzięki czemu możemy odkrywać kolejne ulubione tytuły.
  • Zmiany pod maską: dzięki naniesionym poprawkom rzadziej będzie wyświetlany komunikat o wymaganej aktualizacji podczas uruchamiania gry.

Microsoft dodaje, że użytkownicy mogą zobaczyć jeszcze inne funkcje eksperymentalne, które nie zostały tu odnotowane. Podlegają one testom A/B z niewielką częścią Insiderów.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/09/05/october-1910-update/

Polecamy również w kategorii Xbox One