Znamy już datę konferencji Microsoft Inspire 2021

Znamy już datę konferencji Microsoft Inspire 2021

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:51
18.02.2021
2055 wyświetleń

Microsoft zapowiedział kolejną edycję konferencji partnerskiej Inspire. Tegoroczne wydarzenie już po raz drugi z rzędu odbędzie się w formie eventu online, jako że nic nie wskazuje na to, by do lipca zagrożenie koronawirusem miało ustąpić. Tak czy inaczej możemy już rezerwować terminy, bowiem dni transmisji są już znane.

Teraz nie musimy jechać na Microsoft Inspire — to Microsoft Inspire trafia do nas. W pełni cyfrowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 lipca 2021 roku, zaś rejestracja zostanie otwarta w czerwcu. Konferencja tradycyjnie skupia się na partnerach i jest największym poświęconym im wydarzeniem każdego roku. Daje ono możliwość rozwoju biznesu poprzez interakcje z globalnymi partnerami, liderami przemysłu i ekspertami Microsoft.

Inspire jest szansą na tworzenie połączeń. Daje możliwość rozszerzenia sieci poprzez nawiązywanie pełnych znaczenia relacji z innymi partnerami, liderami z Microsoft, menadżerami, ekspertami i specjalistami od rozwiązań. Udział w nim rozwija doświadczenie poprzez inspirujące prezentacje, wciągające sesje szkoleniowe i demonstracje produktów. Konferencja daje też okazję do świętowania sukcesów, jako że co roku Microsoft wyróżnia i nagradza innowacyjne rozwiązania, które pozwalają wszystkim osiągać więcej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://partner.microsoft.com/en-US/inspire/

Polecamy również w kategorii Microsoft