Menu kategorii
 • Zmiany w Outlook, Visio, Word i Project w aktualizacji Office Insider

  Zmiany w Outlook, Visio, Word i Project w aktualizacji Office Insider

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:14
  15.01.2021
  1428 wyświetleń

  W kanale Windows Beta Channel ukazał się nowy build Office Insider o numerze 13707.20008. Aktualizacja wprowadza dwie nowości dla użytkowników Outlook i Visio, a także poprawki dla Word i Project. Szczegóły poniżej.

  Office Insider dla Windows: Version 2101, Build 13707.20008

  Outlook — udostępnianie e-maili w Teams

  Outlook pozwala teraz udostępniać maile w czatach i na kanałach Microsoft Teams.

  Visio — dostępna biblioteka treści premium

  Biblioteka z zawartością premium pozwala łatwo wstawiać ikony i grafikę skalowalną w formacie SVG do dokumentów Microsoft Visio. Gdy są już na miejscu, możemy obracać je oraz zmieniać kolory i rozmiary bez utraty jakości obrazu. Funkcjonalność jest już dostępna w innych aplikacjach Office, takich jak PowerPoint i Word.

  Word — poprawki

  Rozwiązano problem z uruchamianiem makra VBA ExportAsFixedFormat2, które kończyło się błędem o treści "Presentation (unknown member) illegal value".

  Project — poprawki

  Rozwiązano problem występujący, gdy zasób kosztu został przypisany do zadania kamienia milowego i w efekcie koszt bazowy nie wdrażał się poprawnie.

  Co ciekawe, aplikacje Outlook i Visio otrzymały nowe funkcje również przed tygodniem, jednak nie w kanale Windows Beta, lecz Windows Current (Preview). Outlook pozwolił ustawiać domyślny typ wszystkich nowych spotkań na spotkania online, a Visio otrzymał dostęp do najnowszych ikon i kształtów Azure Shapes, dzięki którym łatwo jest odzwierciedlić architekturę Azure.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://insider.office.com/en-us/releasenotes/windows/fast/windows-beta-channel-release-notes

  Polecamy również w kategorii Office 365