Zapraszamy na konferencję Azure Summit 2022 (online)

Zapraszamy na konferencję Azure Summit 2022 (online)

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
10:00
11.03.2022
1937 wyświetleń

Już 24 marca 2022 r. odbędzie się II. edycja największej polskiej konferencji poświęconej chmurze obliczeniowej Microsoft Azure. Skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence.

Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, tak również w tym roku CentrumXP ma przyjemność objąć wydarzenie patronatem medialnym.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez Microsoft MVP, pracowników Microsoft oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Azure w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

Azure Summit 2022 (online)

Konferencja skierowana jest do architektów, seniorów, midów, juniorów a także studentów informatyki. Zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez prelegentów z wiodących firm IT.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie:
www.azuresummit.pl

Ze względu na sytuację panującą na świecie konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 1000 uczestników z całej polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.azuresummit.pl

Polecamy również w kategorii Felietony