Zaczynamy korzystać ze Skype na Androidzie

Zaczynamy korzystać ze Skype na Androidzie

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:00
29.08.2018
1200 wyświetleń

Zacznijmy od tego, skąd właściwie możemy pobrać aplikację Skype na Androida. Znajdziemy ją tak jak każdą inną aplikację Microsoftu, w Sklepie Google Play. Skype już bezpośrednio po instalacji pozwala na skonfigurowanie wszystkich najpotrzebniejszych funkcji tak, abyśmy już na starcie, mieli wszystko odpowiednio spersonalizowane według naszych potrzeb.

Skype Android Start

  1. Najpierw zalogujmy się na nasze konto Skype lub zarejestrujmy nowe konto, jeżeli jeszcze takiego nie posiadamy. Oczywiście działać będzie również konto Microsoft.
  2. Skype Android Start

  3. Po zalogowaniu, następnym krokiem jest wybranie motywu aplikacji. Możemy wybrać między jasnym i ciemnym motywem oraz zadecydować, jakiego koloru mają być dymki w konwersacji.
  4. Skype Android Start

  5. Możemy też wyszukać kontakty, jakie mamy zapisane na telefonie i odnaleźć profile naszych znajomych. Jest to szybki sposób na uzupełnienie naszej listy kontaktów na Skype.
  6. Skype Android Start

  7. Ostatnim krokiem jest przyznanie aplikacji niezbędnych do działania uprawnień, to znaczy uprawnień do aparatu, mikrofonu oraz powiadomień.
  8. Aplikacja Skype jest już gotowa do działania!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Skype na Androidzie