Xbox Elite Wireless Controller Series 2 w tańszym wariancie podstawowym

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 w tańszym wariancie podstawowym

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:25
07.09.2022
544 wyświetlenia

Dobre wieści dla fanów bezprzewodowego kontrolera Xbox w wersji premium. Microsoft zaprezentował dziś nowy wariant kontrolera Elite 2. generacji o nazwie Xbox Elite Wireless Controller Series 2 - Core. Model ten został zaprojektowany jako odpowiedź zarówno na podstawowe potrzeby graczy, jak też na potrzeby wyjątkowej wydajności, trwałości i personalizacji.

W przeciwieństwie do oryginalnego kontrolera bezprzewodowego Xbox Elite Series 2, kontroler w wersji podstawowej ma białe wykończenie, uproszczony zestaw elementów i obniżoną cenę. Za 129 USD, czyli o 50 USD mniej niż w standardowym Xbox Elite Series 2, użytkownicy otrzymują biały kontroler z dostosowywanymi drążkami, blokadami spustu, gumowanymi uchwytami i akumulatorem. Nowy kontroler nie ma w zestawie stacji ładującej, czterech dodatkowych łopatek, dodatkowych drążków, zapasowego pada kierunkowego ani futerału. Te akcesoria można dokupić w "Complete Component Pack".

Microsoft ogłosił też dzisiaj, że Elite Wireless Controller Series 2 będzie dostępny w Xbox Design Lab jeszcze przed świętami. Możliwość personalizacji "elitarnego" kontrolera Xbox była numerem jeden, jeśli chodzi o prośby fanów od czasu uruchomienia programu w 2016 roku.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 - Core

Bezprzewodowy kontroler Xbox Elite Series 2 w wersji podstawowej (biały) jest już dostępny w przedsprzedaży. Premierę wyznaczono na 21.09.2022 r. Cena w polskim Microsoft Store wynosi 599,99 zł. Tego samego dnia zadebiutuje Pełny pakiet elementów w polskiej cenie 269,00 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2022/09/07/xbox-elite-series-2-evolving-with-more-ways-to-play/

Polecamy również w kategorii Xbox