Menu kategorii
 • Wyszukiwanie wiadomości i inne nowości w aplikacji Łącze z telefonem

  Wyszukiwanie wiadomości i inne nowości w aplikacji Łącze z telefonem

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  19:11
  10.06.2022
  536 wyświetleń

  Łącze z telefonem (dawniej pod nazwą Twój telefon) otrzyma wkrótce szereg nowych funkcji i ulepszeń, do których już teraz dotarła redakcja Aggiornamenti Lumia. Na użytkowników korzystających ze smartfona w Windows czekają funkcja wyszukiwania wiadomości oraz zmiany w kategoriach wiadomości i powiadomieniach.

  Jedną z przydatnych funkcji, które Microsoft planuje wprowadzić, jest możliwość wyszukiwania wiadomości — tak jak na smartfonie. Umożliwi to wpisanie nazwy nadawcy, aby aplikacja wyświetliła wszystkie wiadomości, które od nich dostaliśmy. Można będzie także wpisać tekst, zostaną wyświetlone wszystkie wiadomości, które go zawierają. Jeśli natomiast chodzi o całą zakładkę "Wiadomości", będzie ona teraz podzielona na dwie części. W jednej części znajdą się wiadomości otrzymane niedawno, a w drugiej pozostałe, ukryte wiadomości.

  Łącze z telefonem - wiadomości

  Niektóre nadchodzące zmiany mają też dotyczyć panelu powiadomień aplikacji Łącze z telefonem. Na zrzucie ekranu poniżej nie widzimy przycisku trzech kropek obok "Powiadomień". W ich miejscu pojawi się opcja wyczyszczenia wszystkich powiadomień jednym kliknięciem. Obecnie kliknięcie widoku trzech kropek otwiera menu zawierające 3 opcje: "Odśwież", "Dostosuj" i "Wyczyść wszystko". Kolejna zmiana dotyczy odstępów między powiadomieniami.

  Łącze z telefonem - wiadomości

  Aktualizacja prawdopodobnie ukrywa możliwość przypięcia i usunięcia pojedynczego powiadomienia, widocznego dotychczas w prawym górnym rogu powiadomienia. Możliwe, że zostanie ona przeniesiona do menu dostępnego pod prawym przyciskiem myszy lub usunięta. Wreszcie dodano również drobne poprawki UI w statusie połączenia.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/these-new-features-are-coming-soon-to-microsofts-phone-link-app/

  Polecamy również w kategorii Łącze z telefonem