Wypożycz laptop w usłudze IT z onex.store!

Wypożycz laptop w usłudze IT z onex.store!

 CentrumXP
CentrumXP
08:30
07.04.2021
2052 wyświetlenia

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do modelu oprogramowania jako usługi (SaaS), w którym miesięczny abonament zastępuje pojedynczy zakup. Teraz jest to możliwe także ze sprzętem. DaaS, czyli sprzęt jako usługa, to dużo więcej niż fantazyjny synonim leasingu. Zazwyczaj w skład oferty DaaS wchodzą dodatkowe korzyści — nie tylko biznesowe czy finansowe, ale też takie, jak profesjonalne wsparcie techniczne dostawcy. Dziś z przyjemnością chcemy Wam przedstawić nową usługę IT z onex.store.

Czym jest IT z onex.store?

IT z onex.store jest to usługa, która udoskonali sposób zarządzania infrastrukturą IT w Twojej firmie. Bazuje ona na bezpiecznym i sprawdzonym modelu Device As a Service (sprzęt jako usługa). Dzięki temu w szybki i łatwy sposób zaopatrzysz swoich pracowników w nowoczesne komputery przenośne. IT z onex.store to ponadto kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje nie tylko sam leasing laptopów i komputerów PC. Wybierając naszą usługę, uzyskasz dostęp do uznanego oprogramowania produktywnego Microsoft Office oraz otrzymasz pełne wsparcie techniczne naszych ekspertów. Wszystko to w ramach pojedynczej umowy — przy ustalonej miesięcznej opłacie abonamentowej.

IT z onex.store - usługa DaaS

Co wchodzi w skład zestawu?

Laptop / komputer PC

Możesz wybierać spośród setek dostępnych laptopów/komputerów PC i dopasować sprzęt do własnych potrzeb. W ofercie IT z onex.store znajdują się jedynie sprawdzone i niezawodne urządzenia renomowanych producentów, które sprawdzą się nawet w najbardziej zaawansowanych scenariuszach.

IT z onex.store - usługa DaaS

Microsoft Office

Skorzystaj z popularnych aplikacji Microsoft Word, Excel, PowerPoint czy Outlook w ich najnowszych wersjach! Od teraz możesz korzystać z nich w każdym miejscu na świecie, o dowolnej porze dnia. W ramach usługi otrzymujesz również dysk w chmurze OneDrive 1 TB oraz dostęp do pracy na plikach online.

IT z onex.store - usługa DaaS

Opieka techniczna

Jako specjaliści w branży IT zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest sprawne wsparcie techniczne. Możesz liczyć na pomoc naszych wykwalifikowanych specjalistów przez pięć dni w tygodniu, w godzinach biznesowych od 8:00 do 17:00.

Specjalistyczne szkolenia online

Skorzystaj ze specjalistycznych materiałów przygotowanych przez wykwalifikowanych ekspertów najpopularniejszego w Polsce portalu o technologii Microsoft – CentrumXP. Odwiedź profesjonalną platformę Akademia CentrumXP i postaw na rozwój swoich pracowników. Wybieraj spośród 900 tematów szkoleniowych i wykorzystaj pełny potencjał używanych narzędzi.

IT z onex.store - usługa DaaS

Dlaczego warto skorzystać z IT z onex.store?

Jasne zasady i elastyczność

Oferowane przez nas kompleksowe rozwiązanie cechują proste i przejrzyste zasady. Nie musisz martwić się wpłatą własną, dodatkowymi płatnościami ani koniecznością wykupu sprzętu po zakończeniu okresu umowy. Ponadto minimalny czas trwania umowy to tylko 6 miesięcy.

Sprzęt dostosowany do potrzeb Twojej firmy

Zyskujesz pewność, że sprzęt, który otrzymasz, jest fabrycznie nowy. Dzięki bogatej ofercie dostępnych laptopów i komputerów PC oraz setkom najnowocześniejszych konfiguracji z łatwością dopasujesz urządzenia do nawet najbardziej wymagających zadań.

Dodatkowe korzyści i brak ryzyka

Skorzystaj z oferty i przekonaj się sam! Miesięczny koszt usługi IT z onex.store to 1/12 wartości wybranego urządzenia. Opłaty te bez trudu wliczysz w koszty prowadzenia swojego biznesu, a jeżeli usługa nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł zrezygnować z niej bez ponoszenia dodatkowych opłat już po miesiącu.

Niezawodna praca nawet najbardziej zaawansowanych narzędzi

Wybierz jeden z nowoczesnych systemów operacyjnych i ciesz się bezproblemową pracą we wspieranym i udoskonalanym środowisku zgodnym z narzędziami dedykowanymi Twojej firmie.

IT z onex.store - usługa DaaS

Uznane programy użytkowe całkowicie bezpłatnie

Microsoft Office to zbiór wyjątkowo funkcjonalnych aplikacji użytkowych, dzięki którym stworzysz zaawansowane dokumenty, arkusze, prezentacje, raporty i wiele więcej. W usłudze IT z onex.store dostęp do całego pakietu Office otrzymasz zupełnie za darmo. Zadbaj o efektywność, korzystając z najnowszych rozwiązań.

Jasne warunki gwarancji

Nasze transparentne warunki gwarancji sprawiają, że nie musisz obawiać się awarii sprzętu. W takim przypadku niezwłocznie przekażemy urządzenie do naprawy, jednocześnie udostępniając urządzenie zastępcze na czas jej trwania.

Co jeszcze warto wiedzieć o IT z onex.store?

W ramach usługi IT z onex.store otrzymasz komputer, oprogramowanie Microsoft Office, profesjonalną opiekę techniczną ekspertów oraz pełny dostęp do szeregu profesjonalnych szkoleń na platformie Akademia CentrumXP. Przy uruchamianiu usługi nie obowiązują żadne opłaty wstępne. Usługa dostępna jest tylko dla klientów biznesowych, a jedynym wymaganiem jest pozytywny wynik weryfikacji kredytowej w procesie składania wniosku online. Umowa po sześciu miesiącach przechodzi na czas nieokreślony. Następnie w dowolnym momencie będziesz mógł ją wypowiedzieć, zwracając przy tym urządzenie.

Jak skorzystać z oferty?

Z ofertą możesz zapoznać się na stronie IT z onex.store. Tam również znajdziesz telefon kontaktowy i adres e-mail. A może wolisz porozmawiać z doradcą? Wystarczy zostawić swój numer w formularzu, a nasz doradca pomoże Ci w wyborze oferty.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/it-z-onex-store/

Polecamy również w kategorii onex.store