Wyciekła data i miejsce konferencji Build 2019. Zaskoczenia nie ma

Wyciekła data i miejsce konferencji Build 2019. Zaskoczenia nie ma

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
08:43
14.01.2019
1027 wyświetleń

Microsoft co roku organizuje kilka konferencji, a pierwszą z nich w każdym roku jest z reguły konferencja dla deweloperów Microsoft Build. W sumie data i miejsce konferencji są jest jakąś wielką tajemnicą, bo od 2 lat odbywa się ona na samym początku maja w Seattle. Oficjalnych informacji na temat tegorocznej edycji jeszcze nie ma, ale właśnie pojawił się wyciek, który tylko potwierdza to, co mogliśmy przypuszczać.

Przeciek pochodzi z informacji o nagrodzie za pierwsze miejsce w zawodach hackathon. Zgodnie z tymi warunkami, zwycięzca otrzyma 10 000 dolarów oraz bezpłatną wejściówkę na konferencję Build 2019, która odbędzie się w Seattle w dniach 7-9 maja 2019 roku. Wygrany będzie też miał okazję wygłosić przemowę na jednym z paneli. Niestety dla wszystkich zainteresowanych - Microsoft płaci tylko za wejściówkę. Transport i nocleg trzeba sobie zorganizować samemu.

Build 2019 Data

Tak czy inaczej, tę datę można uważać za pewną. Nie jest ona żadnym zaskoczeniem i raczej na pewno nie ulegnie zmianie. Oczywiście jak tylko pojawią się pełne, oficjalne informacje na jej temat, to znajdziecie je na CentrumXP. Jak co roku możecie też liczyć na szczegółową relację z tego wydarzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.petri.com/microsofts-build-conference-to-take-place-may-7-9-in-seattle

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne