Veeam backup dołącza do oferty onex.store

Veeam backup dołącza do oferty onex.store

 CentrumXP
CentrumXP
18:00
08.07.2021
2235 wyświetleń

Veeam Software to prywatna firma technologiczna założona w 2006 roku, która rozwija oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, przywracania po awarii i inteligentnego zarządzania danymi dla środowisk wirtualnych, fizycznych i multi-cloud. Siedziby firmy mieszczą się w Baar w Szwajcarii i Columbus w Stanach Zjednoczonych. Nazwa "Veeam" pochodzi od wymowy fonetycznej skrótowca "VM", który oznacza maszynę wirtualną. Z produktów Veeam obecnie korzysta ponad 400 tysięcy firm, w tym 82% przedsiębiorstw z listy Fortune 500. W dzisiejszym artykule chcemy sprawdzić, jakie narzędzia znajdują się w portfolio Veeam i skąd je zdobyć.

Veeam Software współpracuje z wieloma produktami partnerskimi i ponad 70 tysiącami wiodących dostawców oprogramowania, sprzętu i usług, by wymienić tylko Microsoft, HP, Cisco, VMWare, AWS, Dell, Lenovo, Microsoft Azure, IBM czy Fujitsu. Jego rozwiązania są definiowane przez oprogramowanie i niezależne od sprzętu ("sprzętowo agnostyczne"), przez co potrafią dopasować się elastycznie do potrzeb klientów. Są one na tyle proste w obsłudze, że użytkownicy nie muszą koncentrować się na obsłudze kopii zapasowych, a zamiast tego mogą zająć się po prostu prowadzeniem biznesu.

Na pewno pomocne w tym będzie poczucie, że cenne dane na wszystkich etapach cyklu życia są chronione przed utratą, ale też przed wieloma obecnymi i przyszłymi cyberzagrożeniami. Rozwiązania do backupu Veeam są gotowe zarówno na te, jak i na wiele innych wyzwań. Zobaczmy, jakie dokładnie narzędzia znajdują się w ofercie.

Veeam Backup & Replication

Niezawodne, kompleksowe narzędzie do obsługi backupów i ochrony danych. Dopasowuje się do potrzeb firmy i pozwala zaoszczędzić na kosztach operacyjnych. Pozwala dostosować operacje tworzenia i przywracania backupów, przygotować, testować i automatyzować strategię odzyskiwania po awarii, wgrywać i pobierać backup z chmury czy też efektywnie zarządzać backupami.

Veeam Software

Veeam Backup & Replication chroni cały szereg środowisk, wliczając w to chmurę (Azure, AWS, Google Cloud), obciążenia wirtualne (Microsoft Hyper-V, VMware vSphere, Nutanix AHV), obciążenia fizyczne (Windows, Linux, Mac, IBM AIX, Oracle Solaris, udziały plików) i aplikacje (Microsoft, Oracle, SAP).

Sprawdź w onex.store: Veeam Backup & Replication

Veeam Backup for Microsoft Office 365

Pakiet aplikacji biurowych i produktywnych Microsoft Office 365 zawiera całą gamę świetnych usług, ale brak wśród nich kompleksowego narzędzia do tworzenia kopii zapasowej wszystkich danych. Z pomocą przychodzi rozwiązanie Veeam Backup for Microsoft Office 365, dzięki któremu nie musisz już ryzykować, że stracisz dostęp i kontrolę nad swoimi danymi w O365, na przykład w aplikacjach Exchange, SharePoint, OneDrive czy Teams.

Veeam Software

Veeam Backup for Microsoft Office 365 chroni Twoje zasoby i zapewnia ich ciągłą dostępność. Są one przez cały czas przechowywane w infrastrukturze chmury Microsoftu, przy czym to właśnie Veeam obsługuje backup wrażliwych i krytycznych danych, chroniąc je przed nieumyślnym usunięciem, cyberzagrożeniami i skutkami nieprawidłowych zasad przechowywania. Pozwala ustalić, jak często dane mają być pobierane, tworzyć backupy w środowisku lokalnym, w chmurze lub wybranego dostawcy usług, a także szybko i elastycznie przywracać pojedyncze elementy i pliki Office 365.

Sprawdź w onex.store: Veeam Backup for Microsoft Office 365 (1 rok)

Veeam ONE

W obecnych czasach Twoje dane mogą być rozsiane po różnych środowiskach: wirtualnych, fizycznych i chmurowych. Przy tak dużej ilości i różnorodności systemów, które magazynują i przesyłają dane, trudno jest nad tym wszystkim zapanować i zapewnić optymalną pracę całej infrastruktury. Z pomocą przychodzi rozwiązanie Veeam ONE, służące do monitorowania oraz analizowania obciążeń wirtualnych, a także chmurowych i publicznych, chronionych przez Veeam.

Veeam Software

Veeam ONE zapewnia inteligentne funkcje monitorowania, raportowania i automatyzowania środowisk backupu — zarówno wirtualnych, jak i fizycznych. Rozwiązanie łączy szereg interaktywnych narzędzi i uczących się mechanizmów, za pomocą których namierzysz i rozwiążesz problemy, nim urosną do rozmiarów, w których ciężko będzie je opanować. Dzięki nim zyskasz holistyczny wgląd zarówno w infrastrukturę backupu, jak też aspekty operacyjne i przywracania danych.

Sprawdź w onex.store: Veeam ONE (ze wsparciem na 1 rok)

Veeam - pakiety

Veeam Backup Essentials jest to pakiet, w którego skład wchodzą Veeam Backup & Replication + Veeam ONE, który charakteryzuje ograniczenie maszyn, jeśli chodzi o procesory. Poza tym istnieje jeszcze pakiet Veeam Availability Suite, który już nie posiada żadnych ograniczeń. Wersja Essentials pozwala tworzyć backup dowolnych obciążeń i zapisywać go w dowolnych miejscach lokalnie lub w chmurze, izolować dane, aby chronić je przed ransomware i innymi atakami, przenosić dane między platformami, błyskawicznie odzyskiwać dowolne dane, chronić wszystkie pliki w całej firmie, tworzyć kopie zapasowe niezależnie od urządzeń danej marki i monitorować w czasie rzeczywistym środowisko kopii zapasowej oraz środowiska wirtualne i fizyczne ze stałym dostępem do informacji.

Veeam Software

Veeam Backup Essentials umożliwia wykonywanie backupu takich środowisk, jak Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV i VMWare vSphere, platformy Azure, AWS i Google Cloud, serwery Linux i Windows czy urządzenia NAS. Wszystko to z poziomu jednej konsoli.

Sprawdź w onex.store: Veeam Backup Essentials oraz Veeam Availability Suite

W ofercie onex.store znajdują się wszystkie rozwiązania Veeam. W celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/oprogramowanie/backup-danych/veeam/

Polecamy również w kategorii CentrumXP