To był tydzień z Microsoft #7

To był tydzień z Microsoft #7

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:39
16.03.2018
0 komentarzy
731 wyświetlenie

W tym tygodniu na wyjątkowo dużym luzie i z przymrużeniem oka przedstawiliśmy Wam kolejne ciekawostki ze świata Microsoftu! Wspomnieliśmy między innymi o pierwszych urodzinach Microsoft Teams i planach jego rozwoju, zapowiedzianych przez giganta z Redmond. Opowiedzieliśmy też o bardzo ciekawym badaniu rozpoznawalności marki, którego wyniki są naprawdę zaskakujące. Ale to oczywiście nie wszystko. Zapraszamy do oglądania!

To był tydzień z Microsoft #7

Z najnowszego odcinka dowiecie się również, co Microsoft przedstawi na poniedziałkowym Game Developers Confernce w San Francisco, kiedy zaprezentowany zostanie Surface Hub 2, oraz o nadciągających do Xbox One modyfikacjach gier. Ponadto wspominamy o dziwnym zaniepokojeniu wiekiem użytkowników Windowsa, wyrażonym przez niektórych deweloperów aplikacji w Microsoft Store.

Poza subskrypcją naszego kanału na YouTube zapraszamy również na Facebooka, Instragrama oraz Twittera. Jeśli spodobał Wam się nasz najnowszy odcinek To był tydzień z Microsoft!, koniecznie zostawcie łapkę w górę!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Vh-q4KMVvFg

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor