To był tydzień z Microsoft #3

To był tydzień z Microsoft #3

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:20
16.02.2018
0 komentarzy
1034 wyświetlenia

Minął kolejny tydzień więc tradycyjnie zapraszamy do obejrzenia naszego podsumowania wydarzeń w świecie Microsoft! Im bliżej premiery Spring Creators Update czyli Redstone 4, tym więcej ciekawych elementów trafia w ręce testerów. Aktualizacji w programie Insider ma być teraz więcej i mają być udostępniane częściej - Microsoft chce by do premiery stabilnej wersji wszystko było dopięte na ostatni guzik.

To był tydzień Microsoft #3!

Mijające dni przyniosły również kolejne intrygujące informacje na temat Surface Phone, którego wszyscy tak niecierpliwie wyczekujemy. Ponadto pokazaliśmy jak łatwe jest przenoszenie zdjęć w testowej wersji Windows 10 za pomocą aplikacji Photos Companion. Sporo czasu poświęciliśmy Cortanie, która właśnie została zintegrowana z Microsoft Launcher - teraz każdy użytkownik tej aplikacji może skorzystać z jej pomocy.

Sprawdziliśmy jak to się sprawdza w praktyce. Cortana mimo braku wsparcia dla języka polskiego, zdecydowanie jest warta przetestowania. Ma ona bowiem według Microsoftu osobowość, której brak konkurencyjnym asystentom. Temat osobowości Cortany rozwinęliśmy w najnowszym artykule Sztuczna inteligencja z charakterem, czyli o osobowości Cortany, do zapoznania się z którym serdecznie Was zachęcamy. Kolejne podsumowanie, jak zwykle w przyszłym tygodniu. Zostańcie z nami, subskrybujcie nasz kanał YouTube oraz śledźcie nas na Instagramie i Twitterze - naprawdę warto!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zQ_GHkdLVvQ

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor