SkyDrive ratuje dane w nowym spocie TV

SkyDrive ratuje dane w nowym spocie TV

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
13:37
14.05.2013
2142 wyświetlenia

Microsoft po ogłoszeniu świetnych wyników popularności usługi SkyDrive rusza z kolejną kampanią promującą chmurowy dysk, przedstawiając spot pokazujący ochronę danych w ekstremalnych i zabawnych warunkach.

Według danych firmy z Redmond z dysku SkyDrive korzysta już 250 milionów użytkowników. Usługa doczekała się też kilku aktualizacji, m.in. wprowadzono oś czasu, która ułatwia organizacje i przeglądanie zdjęć, usprawniony został desktopowy klient, a interfejs doczekał się kilku kosmetycznych zmian.

Najnowszy spot telewizyjny promujący możliwości chmurowego dysku SkyDrive przedstawia dosyć groteskową sytuację. Kilkoro młodych ludzi spędza wolny czas na campingu w lesie korzystając ze smartphonów, tabletów i laptopów. Jeden z obozowiczów podpala piankę i odrzucając ją nieumyślnie trafia w myśliwego, który przerażony trafia bełtem kuszy w jego laptopa, który następnie wpada do ogniska.

Najlepszym wnioskiem, który można wyciągnąć tej reklamy jest po prostu nie zabieranie drogiego elektronicznego sprzętu do lasu. Jednak Microsoft zmierza w kierunku stwierdzenia, że 'przecież nic się nie stało', ponieważ najważniejsze dane są bezpieczne w chmurze SkyDrive.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.youtube.com/user/skydrivevideos

Polecamy również w kategorii SkyDrive