Menu kategorii
 • Sierpniowa aktualizacja Office Insider. Co nowego?

  Sierpniowa aktualizacja Office Insider. Co nowego?

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:24
  14.08.2019
  585 wyświetleń

  Wczoraj, jak co miesiąc, ukazała się aktualizacja Office dla Insiderów, którzy wybrali kanał Monthly (Targeted). Jest to odpowiednik Slow Ring, w którym można liczyć na mniej zabugowane kompilacje. W buildzie 11929.20114 znajdziemy parę ciekawych nowości dla aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Visio, Access, Publisher i Outlook. Sporo w tym wydaniu zmian kosmetycznych, ale jest i parę nowych funkcjonalności.

  Word, Excel, PowerPoint, Outlook — wyszukiwanie ikon

  Microsoft odpowiedział na feedback użytkowników. Nie ma już potrzeby długiego przewijania, by znaleźć idealną ikonę. Zamiast tego można skorzystać z wyszukiwarki. Działanie tej funkcji można sprawdzić, klikając Wstawianie > Ikony i wpisując słowo kluczowe do pola wyszukiwania.

  Office Insider

  Access, Publisher, Visio — nowe ikony produktów

  Przeprojektowane ikony aplikacji odzwierciedlają prostotę, moc i inteligencję doświadczeń Office.

  Office Insider Office Insider Office Insider

  Outlook — ciemny motyw

  Kiedy wybierzemy ciemny motyw dla Office'a, zobaczymy teraz ciemne tło okienka czytania wiadomości, a także okienka pisania. Funkcjonalność tę można wyłączyć, klikając przycisk Konto w menu Plik i w menu Motyw pakietu Office wybierając własne opcje dla panelu czytania i wstążki.

  Office Insider

  Visio — szablon miejsca zbrodni

  Fani kryminologii i serialów typu Dexter na pewno próbowali odtworzyć plan miejsca zbrodni. Cóż, teraz aplikacja Visio oferuje dedykowany temu zagadnieniu szablon. Aby go pobrać, klikamy Plik > Nowy i w polu wyszukiwania wklejamy Crime Scene Investigation. Oprócz prostego diagramy dostępne są też 3 nowe szablony: Wewnątrz, Na zewnątrz i Dowód.

  Office Insider


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://insider.office.com/en-us/releasenotes/pc/slow

  Polecamy również w kategorii Office 365