Menu kategorii
 • Scenariusze użycia programu OneNote: Agnieszka, studentka

  Scenariusze użycia programu OneNote: Agnieszka, studentka

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  01.01.2005
  4165 wyświetleń

  Agnieszka, studentka uniwersytetu, korzysta z programu OneNote 2003 na swoim komputerze typu Tablet PC w celu:

  • Sporządzania notatek w czasie przygotowań do egzaminów. Agnieszka używa także pióra podłączonego do komputera typu Tablet PC do sporządzania odręcznych notatek w czasie ćwiczeń lub wykładów. Ma ona osobny notatnik programu OneNote do każdego przedmiotu, a po zakończeniu semestru otwiera nowy folder, aby przechowywać w nim nowy zestaw notatników.
  • Przechowywania listy wszystkich najważniejszych celów. Zrzut ekranu poniżej przedstawia, w jaki sposób Agnieszka tworzy flagi notatek w poszczególnych notatnikach, a następnie szybko przegląda wszystkie jednocześnie w okienku podsumowania flag notatek. Dzięki temu nie zapomni o zadaniach, które musi przygotować na inne zajęcia (ani o zatelefonowaniu do mamy!).
  • Organizowania notatek do referatów i przygotowywania prezentacji. Notatki utworzone w programie OneNote można łatwo wykorzystywać w innych programach pakietu Office, takich jak Microsoft Word, Microsoft Outlook® i Microsoft PowerPoint®.
  Zrzut ekranu przedstawiający, w jaki sposób student może sporządzać notatki i śledzić ważne zadania przy użyciu programu OneNote
   

  Zrzut ekranu przedstawiający, w jaki sposób student może sporządzać notatki i śledzić ważne zadania przy użyciu programu OneNote

  Uwaga: Opisane tu osoby i ich imiona są fikcyjne i służą jedynie zilustrowaniu przykładów.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii OneNote 2013 w praktyce