Menu kategorii
 • Power Apps i Power Automate już ogólnodostępne w Microsoft Teams

  Power Apps i Power Automate już ogólnodostępne w Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  16:21
  17.11.2020
  1811 wyświetlenie

  Przez ostatni rok pandemia zmieniła i przedefiniowała sposoby, w jakie ludzie żyją i pracują. Wiele firm z całego świata sięgnęło po Microsoft Teams, aby wspierać pracę z domu i w modelu hybrydowym. Dziś, każdego dnia "Zespołów" używa ponad 115 milionów ludzi. Kluczowym motorem tego wzrostu były możliwości konferencyjne aplikacji, a jednocześnie klienci dostrzegli potrzebę cyfrowej transformacji wykraczającą poza same spotkania online. Wielu z chce integrować aplikacje i procesy biznesowe tam, gdzie toczy się praca.

  Teams umożliwia ten nowy rodzaj pracy. To jedyna platforma, która łączy czat, spotkania, połączenia, współpracę nad plikami i aplikacje w jednym miejscu. Teraz jego możliwości rozszerzają się o aplikacje odpowiadające na szczególne potrzeby. Status ogólnej dostępności uzyskały aplikacje, które w ramach Teams pozwolą pracować w podejściu low code, korzystać z szablonów automatyzacji i zarządzać botami:

  • Power Apps for Teams pozwalają użytkownikom budować i zarządzać aplikacjami low code bezpośrednio wewnątrz Teams. Dzięki przystępnemu doświadczeniu użytkownika każdy może teraz budować aplikacje, które upraszczają pracę.
  • Power Automate app for Teams zawiera uproszczony designer przepływów pracy i wiele szablonów, które pomogą każdemu w uruchomieniu zautomatyzowanych, rutynowych zadań.
  • Power Virtual Agents app for Teams ułatwia budowanie i wdrażanie botów obsługujących przeróżne scenariusze, takie jak helpdesk IT, doświadczenie FAQ czy rozwiązywanie problemów HR.

  Teams

  Poza tym Microsoft ogłosił integracje Teams z Workday, Adobe Sign, Slido, Monday.com, Asana, ServiceNow oraz zestawami narzędzi dla Visual Studio i Visual Studio Code.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-teams-enhances-users-productivity-with-power-apps-integration-and-more

  Polecamy również w kategorii Teams